TheLiveModPack

EskizRen

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar bugün size ilk mod paketimi vereceğim. Umarım beğenirsiniz :D
Modlar ;

Rei Minimap
Damage Indicators
Animated Player
Armor Movement
Asgard Shield
Back Tools
Biblio Craft
Dart Craft
Dynamic Elevators
Equivalent Exchange 3
Enjoy Your Meal
Gems Plus
Inventory Tweaks
Mo'Zombies
Mob Amputation
More Bows
Mystcraft
Nether Ores
Tinker Construct
Timber
Balkon's Weapon
Optifine
NEI

Minecraft 1.5.2'dir. Mod paketi alıntı değildir tamamen kendim yaptım. İçinde bazı haritalar ( Mapler ) var. Optifine bazı modlarda sorun çıkarır ( Sadece görüntü ) oyun işleyişinde sorun çıkarmaz. Ayrıca 2 tane texturpack ( Dokupaketi ) var onlar modlarla uyumlu değil fakat sorunsuz çalışıyor :D

Link ;http://www.mediafire.com/?k9z94isorcsp5md

Elimden geldikçe bunu güncel tutup yeni modlar eklemeye alışacağım eğer istek mod varsa söyleyin. Eklemeye çalışırım :D

ben geldim Minecraft

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dart Craft'ı çıkar bence :)[DOUBLEPOST=1373540243,1373540178][/DOUBLEPOST]Ve çok güzel olmuş güncel+++

EskizRen

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Dart Craft'ı çıkar bence :)[DOUBLEPOST=1373540243,1373540178][/DOUBLEPOST]Ve çok güzel olmuş güncel+++
Öncelikle teşekkürler. Dart Craft'ı sırf o güzel makası için tutuyorum yani ineklerin derileri bir makasla almak bence gayet hoş ama çıkarmamı isteyen 1-2 kişi daha olursa çıkarırım :D

ben geldim Minecraft

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle teşekkürler. Dart Craft'ı sırf o güzel makası için tutuyorum yani ineklerin derileri bir makasla almak bence gayet hoş ama çıkarmamı isteyen 1-2 kişi daha olursa çıkarırım :sırıtmak:

makas'ı bilmiyordum sağol çıkarma dursuuuuuun :D :D :D[DOUBLEPOST=1373554952,1373544833][/DOUBLEPOST]2'inci kez girmeye çalışınca bir daha açılmıyor :( :(

EskizRen

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Gerçek aklıma bir şey gelmiyor çok üzgünüm internetten baktım dediklerim yazıyor. Çok özür dilerim. :(