• minecraft server

TheMC - Türkiye'nin Nirvanası!

Klanımız Sizce İyimi?

• Evet

Kullanılan: 11 52.4%
  • Hayır

Kullanılan: 8 38.1%
  • Orta Derece

Kullanılan: 0 0.0%
  • Sayılır (İyi Bir Klan Olabilmemiz İçin Bize Tavsiyeler Verirseniz Sevinirim)

Kullanılan: 2 9.5%

• Kullanılan toplam oy
    21
  • Anket kapatılmış .

Caner8188

Taş Madencisi
Ruh Hali
Minecraft sunucu projesi iptal olmuştur.

Son düzenleme:

Caner8188

Taş Madencisi
Ruh Hali
Klan kapanmıştır. Klandaki 60dan fazla oyuncuya ve diğer kişilere bu zamana kadar yanımızda olduğunuz için teşekkür ediyorum.

Son düzenleme:

Caner8188

Taş Madencisi
Ruh Hali
En baştan başlayıp klanı tekrardan kurmayı düşünüyoruz, ama bu sefer tek minecraft değil tüm oyunlara hükmedeceğiz :) Klan alımları her an başlayabilir oyüzden bizimle birlikte bu serüvene katılmak isteyenler yerini şimdiden ayırtsa iyi olur <3 Bu arada yönetim ekibindede boşluklar oluştu onun içinde ayrı bir alım yapılabilir.

Singularity

Obsidyen Madencisi
Ruh Hali
En baştan başlayıp klanı tekrardan kurmayı düşünüyoruz, ama bu sefer tek minecraft değil tüm oyunlara hükmedeceğiz :) Klan alımları her an başlayabilir oyüzden bizimle birlikte bu serüvene katılmak isteyenler yerini şimdiden ayırtsa iyi olur <3 Bu arada yönetim ekibindede boşluklar oluştu onun içinde ayrı bir alım yapılabilir.
Hadi bakalım :D

Caner8188

Taş Madencisi
Ruh Hali
Klan alımları tekrardan aktif olmuştur, başvuru atabilirsiniz :)

Son düzenleme:

Zephryous

Marangoz
Ruh Hali
Merhabalar hocam, olayı tam çözemedim. Siz ne amaçlı bir loncayı temsil ediyorsunuz?

Zephryous#4333

Caner8188

Taş Madencisi
Ruh Hali
Uzun zaman sonradan raid serbest olan bir sunucu bulduk ve gayet eğleniyoruz, sizde gelip bizimle oynıyabilirsiniz.
Klan alımlarımız devam etmektedir, herhangi bir sorusu olan özelden veya buradan yazabilir. İyi günler iyi oyunlar dilerim.

Sunucu IP Adresi: Play.HaylazNetWork.Com
Web Sitesi: Siteye Gitmek İçin TIKLA!
Sürüm: 1.8.X - 1.1.4.X

AldenSH

PLAY.COLERIES.COM
Sponsor
Bu şekil arkadaş gruplarını görmek güzel. :)