TibetMT2

Zariarius

People will destroyed when they kill each other...
En iyi cevaplar
0

Screenshot_1.png

TİBETMT2

Merhaba değerli forum sakinleri!
Bu konumda sizlere TibetMT2 adındaki Metin2 Private sunucusunu tanıtacağım.

TibetMT2 sunucusuna ilk giriş yaptığımızda envanterimizde bulunan çırak sandığına sağ tıklayıp 55. seviyeye ulaşabiliyorsunuz. Sandık aracılığı ile yükseldiğimiz 55. seviyeden de 99. seviyeye kadar gidebilmeniz mümkün.

Ayrıca ekranın hemen sol tarafın da bulunan bir kısayol sekmeside mevcut. Bu sekmeden atımızı çağırıp gönderebilir, deponuzu açabilir, Thor'un Yüzüğüne ve ışınlanma paneline ulaşabilirsiniz. Aslında bu sekme en çok hoşuma giden özellik. Üşengeç olduğumdan böyle kısayollar hoşuma gider hep.

Düello sisteminde bir geri sayım sistemi de bulunmaktadır. Bu sayede düello 3 saniyelik bir geri sayım sonucu başlar. Biraz küçük bir sistem olsa da gerekli bir sistem.

Diğer bir özellik ise soldaki görev listesinde bulunan "TibetMT2 Nesne Market" e tıklayıp, kolay bir şekilde nesne markete erişim sağlayabiliyoruz. Tarayıcıyı açmadan oyun içinde böyle bir şey çok iyi oluyor doğrusu. Sizde beğenirsiniz.

Sunucuya ait tanıtım videoları biraz eski. Hatta biraz değil baya eski. Bu yüzden bu videolardan anladığım kadarıyla buraya yazmaya çalıştım. Ne kadar yapabildim bilmiyorum ama umarım işinize yarar.

Ayrıntılı Rehber Videoları

Aşağıda verdiğim bağlantılardan TibetMT2 sitesine giriş yapabilir, kayıt indirme gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.
tibetmt2.com.tr

tibetmt2.com.tr/panel/kaydol

tibetmt2.com.tr/panel/oyunu-indir

Ekli dosyalar

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    10.3 KB · Görüntüleme: 407
Son düzenleme: