Town Of Salem - Jailor

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0

- Jailor -
Town Killing

Jailor, Her oyunda bulununan ancak en fazla 1 adet bulunanbilen bir roldür.
Town için çalışır. Killing yani düşmanları öldürebilen köylülerin sınıfındandır.

Jailor'ün özelliği, insanları hapse alabilmesidir.
Gündüzleri güneş simgesine basarak listeden bir kişi seçer ve gece o kişi ile konuşabilir.

İsterse gece sorguladığı kişiyi öldürebilir. Oyun boyunca 3 kişiyi öldürebilir.
Atak gücü Unstoppable, Defansı ise yoktur.

Investigator'ün araştırması sonucunda "Spy, Blackmailer, Jailor yada Guardian Angel." mesajı gelir.

Exe'nin hedefi olamaz. Exe'nin hedefi olamayan 2 town karakterden birisidir.

You may anonymously talk with your prisoner.
You can choose to attack your prisoner.
The jailed target can't perform their night ability.
While jailed the prisoner is given Powerful defense.

- Jaillenen Kişi Hakkında -
*
Seçtiği kişiyi sorguladığı zaman, eğer lookout'da o kişiyi seçmişse Jailor'ün hedefi ziyaret ettiği öğrenilebilir.
*Sorguladığı kişi rolünün özelliklerini uygulayamaz. Yani roleblock yer.
[YENİ] Jailor'ün sorguya aldığı kişiler, Investigator ve Şerif gibi karakterler tarafından araştırılamaz.
*Sorguladığı kişi her türlü saldırıdan korunur. Ayrıca BM yemez. Ancak framer'in iftirasını engellemez.
*Sorguladığı kişi TP yemez, Witch onu kontrol edemez. Bunlar hakkında bilgi mesajı gelmez.

*Sorguladığı kişi SK ise: Jailor öldürmemeyi seçerse, SK Jailor'ü öldürür. Jailore bilgi mesajı gelir.
*Sorguladığı kişi SK ise: Jailor öldürmemeyi seçerse, Doktor Jailorü korursa, Ölen olmaz. Mesaj gelmez.
*Sorguladığı kişi SK ise:Jailor öldürmeyi seçerse, SK ölür, Jailor'e bir şey olmaz.

*Sorguladığı kişi WW ise: Jailor öldürmemeyi seçerse, Dolunay ise, WW Jailor'ü öldürür. Bilgi mesajı gelmez.
*Sorguladığı kişi WW ise: Jailor öldürmemeyi seçerse, Dolunay ise, BG veya Doktor Jailor'ü korursa WW Jailor'ü öldüremez. Bilgi mesajı gelmez.

*Eğer ölü medyum, seans için sizi seçtiyse, seans ile mahkumun sorgusu aynı anda olur. Ancak mahkum medyumun söylediklerini göremez.

*Eğer seçtiğin kişi geceleri konuşabilen veya duyabilen rollerden biriyse (Mafya Üyesi, Vampir, Spy, Medyum, Vampir Avcısı) bu kişiler konuşmaları duymaya devam eder. Ancak onlara cevap veremez. Örneğin Medyum, sorgu sırasında ölülerin konuşmasını duyar. Ancak ölülere mesaj yazamaz.

- Kurbanı İnfaz Etmek -

Sorguladığın kişiyi infaz edebilirsiniz. Oyun boyunca en fazla 3 kez infaz hakkını kullanabilirsiniz.

*Jailor oyunun ilk gecesi, sorguya insan alabilir ancak infaz hakkını kullanamaz.
*Jailor eğer bir köylüyü öldürürse tüm infaz haklarını kaybeder.
*Eğer witch Jailor'ü kontrol ederse, victim olarak ise jaillenen kişiyi seçerse, jaillenen kişi jailor tarafından öldürülmüş gibi gösterilir. Ancak bu, ilk gün için geçerli değildir.
*Jailor RB yiyebilir ve bu infazı engelleyebilir.
*Eğer SK veya WW Jailor tarafından sorgulanıyorsa, Jailor RB yiyemez.
*Eğer Jailor'ün sorguya aldığı kişi başka bir killing rol tarafından ziyaret edilirse, Öldürülen kişinin ölüm sebebi ertesi sabah köy halkına duyurulurken "Jailor ve X tarafından öldürüldü" duyurusu gelir. Bu bir bug olabilir. Çünkü X kişisi normal şartlarda sorguya alınan kişiyi öldüremezdi. O sorgudaydı ve dokunulmazdı.

Her zaman will tutun. Sorguya aldığınız kişileri ve claimlediği rolleri yazın.
jailor olmak büyük bir sorumluluktur. İyi bir jailor tek başına oyunu taşıyabilir !
Her ayrıntıya dikkat edin. İyi oyunlar !

ShiodomeMiuna

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
11
Ben çok taşıdım Jailor ile.

İlk Jailor olduğum an, ardı ardına Godfather, Mafioso'yu ve Serial Killer'i ben infaz etmiştim.

MegaCrafter

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bir şeyi çok merak ediyorum. Sen bu bütün oyunları oynayıp sonra mı yazıyorsun bu konuları yoksa araştırmayla mı?

Gesurft

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yararlı konu başarıların devamını dilerim.

YgtGamingTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
bravo. Tek bir role odaklanarak detaylı bir iş çıkarmışsın. Tebrikler mr. :tost: !

Gondar

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
peki neden, zaten forumları var