Topluluk Ürünü TpaBan V1.2.2

ToprakM

KEK
Emektar Üye
En iyi cevaplar
49
Ruh hali
Güncellendi

• Gerekli pluginlerden GroupManager kaldırıldı. Artık o plugin olmadan da skripti kullanabileceksiniz.​
  • TpabanVer komutu eklendi. Artık skriptin sürümünü oyun içinden öğrenebilirsiniz.​

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Bence şöyle birşeyde eklemelisin (Okumadım pek zamanım yok ama sadece özet geçtim)
Örneğin oyuncu size tp spamlıyor. tp sınırlamasını ya kısıtlama yada kısa süreliğine tp banı yemeli (120dk tp banı 2 saat tp atamazsın yani). Yada size tpa atılmasını engelleyin :D
@ToprakM Ginede güzel yapmışın. Ellerine sağlık.

BullTheBlue

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Güzel düşünmüşsün fakat ban atmak gereksiz, bunun yerine bir tpa gönderdiğinde 30 saniye boyunca /kişi reddetmediği sürece tekrar gönderememek eğer devam ederse kicklemek daha mantıklı.
Ama Belki Kişiyi Çok Gıcık Ediyor Ve De Kişi Bundan Rahatsız Oluyor Bu Komudu Kullanarak Tpa Atmasını Engelleyebilir.

Donov4n

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu skriptin aynısını yapmıştım ama bu kadar beğenileceğini sanmadığım için paylaşmamıştım, allah allah.

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Bu skriptin aynısını yapmıştım ama bu kadar beğenileceğini sanmadığım için paylaşmamıştım, allah allah.

Tamamen aynısını yaptığını sanmıyorum herkesin elbette karalayıp sildiği birçok proje fikir skript eklenti vs vardır önemli olan bunları stabilize edip kolay kullanım haline getirip herkes ile ücretsiz bir şekilde paylaşmaktır. Kısaca "paylaşsaydın o zaman" diyorum yani.

Donov4n

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tamamen aynısını yaptığını sanmıyorum herkesin elbette karalayıp sildiği birçok proje fikir skript eklenti vs vardır önemli olan bunları stabilize edip kolay kullanım haline getirip herkes ile ücretsiz bir şekilde paylaşmaktır. Kısaca "paylaşsaydın o zaman" diyorum yani.
Haklısın ama dediğin karşısında diyebileceğim tek şey ; keşke.

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Yani gereksiz bir şey bence, sunucuda 100 kişi var ise 2 kişi anca kullanır.

Sunucuda 100 kişi varsa zaten daha çok kullanırlar, sen dert etme :D Özellikle çok oyuncu olan sunucularda işe yarar hatta, hele bir de VIP veya yetkili isen. Tp'leri tamamen kapatmak yerine sadece spam yapanları engellersin, olur biter. Yorum yapmak için yapmayın, tavsiyem. Yoksa bana kalsa senin yorumun gereksiz, fakat sadece bunu belirtmek için mesaj atmıyorum.

oyunimparatoru

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
zaten büyük sunucularda /tpignore (isim) komutu var

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
zaten büyük sunucularda /tpignore (isim) komutu var

Essentials'da sadece /tptoggle var, tüm herkes için tp leri açıp kapatıyor. Bu basit ve kolayca düzenlenebilir skript sayesinde istediğin kişiye /ignore atar gibi /tpaban yapabiliyorsun. Büyük sunucular dediğin ne bilmiyorum ama herhalde kendi eklentileridir.