[TR] DVRolePlay | Şehir Sistemi | Yeni Meslekler | 300+ Yeni Araba | Hard Rp | Araç Kiralama

EmreArtukk

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
[TR ]Dv RolePlay Nedir ?
Öncelikle şöyle başlamak istiyorum arkadaşlar ben çok önceden bu işin içerisindeydim çok önceden derken şunu demek istiyorum,bazı eski dostlar bilir belki silkroad private server vardı benim bu server hayatım kodlama hayatım orda başladı işte aynı şimdi ki gibi,Sunucu ismi vermiyeceğim tabi ki ama oynadığım bir Fivem sunucusunda gördüğüm hatalar adminlerin naptıklarını bilmemeleri bir bugu bile 1 haftada zor düzeltmeleri beni bu işe sürükledi,yaklaşık 4 yıldır kod ile uğraşıyorum birçok script dosyalarını bir araya toparladım hepsini bir düzene oturttum ortaya gerçekten keyif verici bir oyun çıktı hiç sıkılmadan belki saatlerinizi geçirebileceğiniz bir platformdan bahsediyorum elimden geldiğince ve her zaman server'ın üstünde duracağım ve sürekli sizden gelenleri dinleyerek bir yola varı caz konuşmama böyle başlamak istedim bi tanışalım istedim :)
O zaman ufak ufak geçelim server tanıtım bölümüne ?

--------Tanıtım---------
+ Sunucumuz Hard Rp'dir. Para kazanmak gerçekten zor olucak 2 3 görev yapıp araba alınmayacak...
+ Araba alınmayacak, ama git geliniz zor olmayacak neden mi ? Sunucumuz'da araç kiralama sistemi bulunmaktadır 3 saat karşılığından araç kiralayabilirsiniz hatta sigorta'da yapabilirsiniz.
+ Türkiye İş Bankası atmleri bulunmaktadır ve her şey tamamen Türkçedir. Benzinlikler Petrol ofisi marketler ise A-101 olarak geçmektedir :)
+ 300'den Fazla araba Modu bulunmaktadır ve hepsi sorunsuz birbirinden güzeldir.
+birçok görev mevcuttur (otobüs,gazetecilik,bankacılık,balıkçılık vs)
+Oyunumuzda Evcil hayvan edinebilirsiniz ve sorunsuz çalışmaktadır
+Oyunumuzda Market satın alabilirsiniz ve market'te satılan her yiyecek içeceği görebilir ve gerçek oyuncuların satın aldıklarını kasanızdan cebinize koyabilirsiniz.
+Gym,Spor Salonları sorunsuz çalışmaktadır.
+Atış poligonu sorunsuz çalışmaktadır.
+Oyunumuz tamamen roleplay üzerine olduğundan açlık ve susuzluk bulunmaktadır.
+Silahçıdan tekli satın alabilirsiniz lakin 5 m Ruhsat parası ödemelisiniz.
+Poligon Yapabilir arkadaşlarınızla eğlenebilirsiniz.
+Bir RolePlay'de olması gereken her şey bura'da VAR.
+ Kendi başıma ne kadar denesemde bir bug göremedim siz değerli oyuncularımdan isteğim Beta aşamasında olan oyunumu gelip deneyip bana söylemeniz ve oyunu tamamen size göre şekillendirmek istiyorum discord'tan öneri kanalına yazdıklarınızı tek tek yapacağım Oyunu ben değil siz oynayacaksınız.
+2 Gün test aşamasında oyunu deneyip görüp lütfen bana geri dönüş yapmayı unutmayın eğer sevilir ve oynanırsa test aşamasını daha uzun tutabilirim.
+Şimdi gelin ufak bi görsellere geçelim.
+Test aşamasında olduğundan sunucu ip'si değişebilir.Server List kısmına [TR ]DvRolePlay Yazarak Girebilirsiniz.
+DİSCORD ADRESİMİZ-discord

NOT:oYUNUMUZ 18.05.2019'DA TEST ADI ALTINDA AÇILACAKTIR.10.06.2019'DA 1 AY BETA SÜRECİNDE OLACAĞIZ.16.09.2019'DA SUNUCUMUZ TAMAMEN ONLİNE OLACAKTIR.

Son düzenleme:

EmreArtukk

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bugün saat 14:00 Test açılışı olucaktır bütün oyun severleri bekliyoruz....