metaCraft Eğlencenin adresi! | 1.7.X | İpeksi - Event | metacraft.minecraft.to

Croozn

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

Metacraft; 2014 yılında gerçekleşen ve beklediğini kolayca elde eden bir sunucu bakı açısı ortaya koymuştur. Bu gidişat ReconMC'nin devamı olmakla beraber yepyeni bir sayfa olmuştur. Bunu sadece kendi adımıza değil sizin de Minecraft ortamınızın güzelleşmesi ve kaliteye erişebilmesi için bütün çabamızı sarf edeceğiz. Ben ve yönetim ekibim sizin değerli vakit geçirmenize yardımcı olmakla beraber samimi bir ortam kurarak oyun oynarken zevk almanızı da sağlayacağız. Metacraft bir yaşam tarzı olacaktır...

Ekip adına;
Kyresse (Kurucu)

Ekibimiz siz değerli oyunculara hizmet vereceğinden dolayı ekipteki kişileri itinayla ve titizlikle seçmeye karar verdik. Bu konuda bir kemik kadro ile başlayacağımız serüvende ekibimize yeni kişiler katılacak ve sirkülasyon meydana gelecek. Ekibimizde nam-ı değer taze kan kardeşlerimizin çoğunlukta olmasını isterken, tecrübeli kişileri de bir kenara atmamız tabi ki de beklenemez...

• KURUCU (Developer) : Kyresse

Bu kişiler haricinde ilerleyen dönemlerde tarafımızca yapılacak açıklamada belirtilen kişiler ve yeteneği olan arkadaşlarımızı aramıza katmak istiyoruz.

Sizin oyun zevkiniz ve oyun kaliteniz açısından elimizden gelen en iyi korumayı sağlarken oyunun ilginç ve esrarengiz tarafını gün yüzüne çıkartmak da bir diğer yolu bu olay çevresinde kullandığımız ve sizin de seveceğiniz bir plug-in göstereceiğim.

• EchoPet, MV, PvP, Arena, Event, RainIled

**Başlıktaki uygulamayı event tarihinde yani ilk eventimiz olacak açılış tarihinde yapmayı planlıyoruz.

Sunucu ip adresi: metacraft.minecraft.to

SUNUCU AÇILIŞ TARİHİ: 23.01.2017 22.00

Son düzenleme:

Croozn

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu tarihini uzatmamızın sebebi; build'imizi geliştirmek iyi forumlar :)

YusufDC

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sunucuda Farklılık Goremedim Gelistirmeniz Dileğiyle Basarilar
10/5

BANTCI

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Cok sade Buildler Geliştirilmeli ve 1 7 x den kurtulmanız dileğiyle .

UtkuTutunHD

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba sunucunuzda moderatör alımı varmı acaba? Bu arada 9/10 sunucunuz. (Resimlerden anladığım kadarıyla)

Croozn

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Alımlarımız az sonra duyurulacaktır sunucu isminde kararsızlığımız sürmekte

Croozn

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu ismi metacraft olarak değiştirildi! Müthiş bir spawn ve bütün güzel eventleri ile beraber sunucu BU GECE sizlerle olacak. Bu akşam yapılacak event'te toplam 3 adet VIP dağıtılacaktır.

SAAT: 22.00
IP: metacraft.minecraft.to

AKTİF

Yusuuffffff

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Selamun aleyküm. Ben yusuff_2003 ben hile kullanmama rağmen ban yedim. Yanımdaki arkadaş kullanıyordu. Dedim ki : Nasıl hızlı tıklıyorsun filan, o da dedi ki : Macro filan dedi. Banımın açılmasını istiyorum teşekkürler.

Climpy

System.out.println("Hello world!");
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Maplarınız geliştirmenizi gerek :) Onun dışında güzel benziyor.

YusufDC

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sunucu Saldirilara Karsi Fazla Dayanikli Degil Once Koruma Yapin Sonra Sunucu Acin Dostum Sunucuya Koruma Gelmezse Sunucu En Gec 3-4 Gun Kapanir O Kadar Bile Dayanmaz İyi Forumlar!

Croozn

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
her yorumunuz için teşekkürler.. banlar af oldu tekrarında aynı şekilde bir hoşgörü gösterilmeyecektir.

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Adını bile hatırlayamıyorum küçük yaşlarda açtığın craftbukkit sunucuların sayısal IP adreslerini yazılı yapmak için girdiğim bir site vardı. Sanırım o siteyi kullanmışsınız. Uydurma IP kullanacağınıza hosting firmanızın verdiği IP adresini kullansanız kat, kat iyi olurdu. Çok iddialı bir giriş gördüm. Ama sonrası fos çıktı... 10/3

Yusuuffffff

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bu server büyüyeyecek inşallah. Bu arada şu an server'a girilmiyor. Bir sorun mu var ?