Trove açılmıyor.

Goktug14

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bildiğiniz gibi Trove diye oyun var Minecraft gibi,Free To Play bir oyun.Ama oyun açılmıyor beklesemde bekleme ekranında kalıyor yardım eder misiniz :(

Not:Konu yeri yanlışsa @İnanılmaz ı sahneye davet ediyoruz.

Enfalx

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Etiketleri okudum.Beyaz yazıyı okudum.
Oyun açılmadan önce bayağı bekletiyor bende.Beklemeyi dene.

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Yarım saat beklemen lazım ancak açılıyor, ayrıca bence hiç uğraşma ilk bölümü bir türlü geçemedim. Mouse 1 tuşu ile düşmanı dövmeliyiz ancak mouse 1'e bassam bile işlemiyor öylece birinci bölümde kala kaldım.

Edit: Bir kaç kişi de daha aynı hata var. Benden kaynaklanan bir sorun değil yani.

MinecraftModları

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yarım saat beklemen lazım ancak açılıyor, ayrıca bence hiç uğraşma ilk bölümü bir türlü geçemedim. Mouse 1 tuşu ile düşmanı dövmeliyiz ancak mouse 1'e bassam bile işlemiyor öylece birinci bölümde kala kaldım.

Edit: Bir kaç kişi de daha aynı hata var. Benden kaynaklanan bir sorun değil yani.
Aynen araştırdım şimdi neredeyse 10 kişinin 8'inde var bu sorun. Oyun daha beta olduğu içindir. Düzeltirler yakın zamanda.

adenzu54

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
En az yarım saat beklemelisin. Ve oyunun yapımcısı Cube Worldun yapımcısıydı onu bırakıp bunu yapıyorlarmış.

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Bende Oynamayı Düşündüm Ama Çok Az Sayıda Türk Oyuncusu Var Diye Girişmedim Hiç Oyuna 1 Kiş iGördüm Dün Twitch De Yayın Yapıyordu Her An Başlayabilirim Forumda Bir Konusu Vardı Orada Ekip Toplarlarsa Falan Başlarım :p

adenzu54

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu arada oyun gereksinimleri çok düşüktü (öyle yazıyordu). Fakat 30 fps göremedim, sorun bende mi?

UnicornCat

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Trove benimde bekleme menüsünde kalıyor lütfen bilen varsa yardım etsin :ha:

Swertyy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sol üstte yaklaşık bekleme süreniz yazıyor. Silkroad'da da böyle bir sistem vardı yanlış hatırlamıyorsam. Birileri çıktıkça sizi alıyorlar tabii ki bazen çok uzun sürebiliyor. Oyunda daha çok yabancı olsa da sabah 4-7 arası oldukça boş oluyor hiç beklemeden bile girebilirsiniz.