Trustun malları bu kadar adi işte.

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Daha 3 2 hafta önce aldığım GXT 105 Marka fare ilk olarak 3 tuş basamamakla başlayıp şimdide alttaki sensör çalışmıyor.
Bakıyorum. Windows görüyor. Hani çalışıyor gösteriyor.
+Birde... Farenin kendi ışığının da çalışdığını söylemek isterim. Farenin ışığı bozulmuyorda farenin altındaki kırmızı ışık ve sensör bozuluyor. NASIL OLMUŞSA ARTIK?
Dedim herhalde benim bilgisayar aptal gittim başka bilgisayarda denedim
Heh ordada olmuyor... Tabi Trusta ağır sövmeler falan... Driverleri güncelledim... O da olmuyor. 7 YILLIK 50 TLLIK FARE RAHAT ÇALIŞIRKEN 2019 DA ÜRETİLEN ÇİN MALI "TRUST" MALLARI ÇALIŞMIYOR?

İşte bundan sonra da TRUST markasına güvenimizi asla devam ettirmiyoruz. Hakkım da haram olsun. Şimdi bakalım garantide neyi uyduracaklar?

Son düzenleme:

Daaydreamer

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
3
Önce bir Trust'ı arasaydın. Bende bir USB 2.0 Hub (USB girişlerini çoklamaya yarayan) ve analogsuz bir gamepadi var. İkisi de mis gibi çalışıyor.
Tabii mouselarını hiç kullanmadım, mouseları iyidir senin hatan veya mouseları kötüdür gibi herhangi bir şey söyleyemem.
Son olarak da mouse için Logitech öneriyorum. Bende 2009'dan kalan M180 mouse çok kez yere düşmesine rağmen hala düzgün bir şekilde çalışıyor. Logitech'in gaming mouselarının da kaliteli olacağını düşünüyorum ki şu ana kadar kullandığım ürünlerinin hepsi kaliteliydi.

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Fabrikasyon hatalı olabilir. Bu tarz ucuz ürünlere garantiyi sadece laf olsun diye koyuyorlar genelde. Ben uzun süredir Logitech G300s kullanıyorum ve gayet memnunum.

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Servise göndermeni öneririm, ancak büyük ihtimalle ücretsiz değişim yapmayacaklardır.
Fabrikasyon hatalı olabilir. Bu tarz ucuz ürünlere garantiyi sadece laf olsun diye koyuyorlar genelde. Ben uzun süredir Logitech G300s kullanıyorum ve gayet memnunum.
Genelde laf olmaktan çok zorunlu diye koyuyorlar. Ucuz ürünlerin ya tamiri pahalı oluyor, ya da hiç tamir etmiyorlar.