Creation.Batihost.Com > Spawner Satışı YOK! > /warp market YOK! (/market) > Emek Skyblock -> +30 Online

BlackKpoTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
> Sunucumuz Yenilendi ve Sıfırlandı V.3

- Merhabalar, ben eski Türk Ocağı sunucusunun sahibi Arda
- Türk ocağını kapatıp yep yeni daha kaliteli bir sunucu kurduk, CREATION!
- Bu sunucu emin olun sizi eğlendirecek sizleri sunucuya bağlayacak ayrılmak istemeyeceksiniz
- Kolaylaştırılmış /market sayesinde oturduğunuz yerden alışveriş yapabilir ve satabilirsiniz.
- Marketi kullanımı: /market ile market menüsü açılır

- /sell ile tüm eşyalarınızı oraya koyun ve çıktığınızda otomatik olarak satılacaktır. Dediğim gibi çok kolay.
- Şimdi konuşmama geçelim

İyi günler dilerim.Öncelikle böyle bir konuşma yapma gereği duydum.Artık gerçekten sıkıldım şu OP Skyblock saçmalığından bu yaptığınız şey Skyblock değildir saçmalıktır..Bir insana zaten ne kadar kolaylık sağlarsan insan o kadar sıkılır bırakın OP Skyblock sunucularını Minecraft - Türkiye yi geliştirmeye çalışın. Hazıra konmayın farklı şeyler deneyin.Elimden geldiğince farklı olmaya çalıştım bu sunucuyu yaparken her gün de farklılaşmaya çalışacağım.

Builder a ihtiyacım var bir takım kuruyorum.O yüzden şu an Batihost Hosting'inin verdiği map ile idare ediyorum güvenilir bir DOST bulana kadar bu şekilde kalacak.Buildim iyi değil, BERBAT. O yüzden dostlar arıyorum güvenilir.

Şimdi gerçek amacımıza , konumuza geçelim. Konuşmam kaba gelmiş olabilir böyle bir tarza sahibim. Alınan veya kırılan varsa kusura bakmasın benim bakış açım, eleştirim bu.

Sunucu Adı > Creation
Sunucu Lokasyon > Türkiye
Sunucu Sürümü > 1.8 - 1.8.9
Sunucu Slot Sayısı > 200
Sunucu RAM > 4096 MB ( 4GB )
Sunucu IP Adresi > creation.batihost.com

Arma Sistemi > Arma sistemini şu şekilde açıklayayım. ASkyBlock pluginin getirdiği /c GUI sini düzenleyip değiştirdim.Kısacası görevleri kısalttım amaç getirdim.Sunucumuzda 5 adet arma var. Skylider, Skyprens, Skylord, Skykral, Metehan olmak üzere adlandırılmakta.

Skylider > Gereken ada seviyesi 1.000
Skyprens > Gereken ada seviyesi 5.000
Skylord > Gereken ada seviyesi 15.000
Skykral > Gereken ada seviyesi 50.000
Metehan > Gereken ada seviyesi 100.000

Neden "Metehan" : Tarih dersinde hoca türklerden bahsediyordu, Asya hun falan sanırım Metehan adında bir türk hükümdarı var. O yüzden böyle bir isim koyma gereği duydum.

Banka Sistemi > Banka sistemi, paranızı tutumlu harcamak için yapılmış bir sistemdir.İstediğiniz zaman bankanıza istediğiniz kadar para yatırabilir, daha sonra çekebilirsiniz.

Market Uçus Sistemi > Bu özelliğin amacı şu şekilde. Size bir amaç veriliyor bu amacın sonunda da ödül veriliyor. Peki hiçbir çekilde çaba sarf etmemiş birine ödül verir misiniz ? Oyunda ilerleyip Skylider rütbesine geldiğinizde bizden /c fly yetkisi kazanacaksınız. Emek gerekiyor. Yorulmak eğlendirir. Market büyük olduğu için aradığınız eşyayı daha kısa sürede bulmanız için size /marketfly yetkisi verildi.

CS:GO Kasa Sistemi > Size verilen Kasa ve Anahtar ile bu özelliği kullanabilirsiniz. Kasaya SOL tıklayarak içindekilere bakabilir SAĞ tıklayarak açabilirsiniz.

Geri kalanı sunucumuzda . Bekliyoruz.

/market > Kolaylaştırılmış market deneyimi!
/sat
> İstediğiniz eşyaları buraya sürükleyerek satabilirsiniz.
/c > Sizin için hazırlanmış olan RPG Meydanına yönlendirir.
/kit gk > Bu özelliğie /kit menüsünden de erişebilirsiniz. Günlük kit tir size her gün belirli hediyeler verir.
/marketfly > Yukarda da belirtildiği gibi Market dünyasında uçmanızı sağlar.
/banka > Yukarda anlatılmıştır.
/bilgi > Lütfen burayı dikkatlice okuyun çünkü her şey orada yazıyor armalar vip ler her şey lütfen oyuna girer girmez kitlerinizden önce buraya odaklanın.
/warp > Klasik ışınlanma bölgeleri.
/is > Ada kurma detaylı bilgi için /bilgi.
/kurucu > Kurucu iletişim için sizlere bilgi verilir.
/Discord > Discord sunucumuzun ID sini verir.

Kurucu > BlackKpoT
Admin > Yok
Moderator > Yok
Builder > Yok
Rehber > Yok
Deneme Rehber > Yok

https://i.hizliresim.com/kOkQky.png

Konu isteğe göre güncellenebilir. Yorumlarınız benim için değerleri iyi veya kötü yorumlarınızı bekliyorum.Teşekkür ediyorum sunucuma bekliyorum iyi günler dilerim.

Son düzenleme:

adnan44

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server cok guzel gibi gorunuyor op skyblocklardan bikan tayfa burayi dolduracaktir yani sv tutar sistemler harika

K

KingCaganTR

Ziyaretçi
Server Tutacağından Eminim Bu Başarılarınızın Devamını Beklerim
Konu Tasarımı Gayet Güzel Olmuş Buildliginiz'de öle ama biraz geliştirilmeli..

BAŞARILAR -*SucukluEkmek*-

BlackKpoTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

KilllerDragons

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konudan Baktığımız Zaman Güzel Duruyor Tabii İncelemek Lazım Sunucu İçindede Konuda Hoşuma Gitmeyen Tek Şey Kasa Siteminin İngilizce Olması

BlackKpoTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
En yakın sunucumuza bekliyor olacağız. Kasa sistemi türkçeleştirildi.

Lag sorunumuz düzeltildi TPS Değerleri: 19.97 19.99 19.98

aroSas

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gayet başarılı. Cs:go kasayı çoh beğendim :) Başarıların devamını dilerim.

VMicro

┴┬┴┤( ͡° ͜ʖ├┬┴┬
En iyi cevaplar
0
Sistemler güzel, konu düzeni geliştirilmeli başarılar

Absolished

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hepsini Kendin yaptın sanırım çok güzel olmuş tebrikler oynanır burada.

Penguenn

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Öncelikle sunucunun adını beğendim başarılar sende benim gibi yalnızsın :/