Türkçe Hile Koruma Eklentisi BeefKoruma V0.1

ErayAlkan

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba Gamer Forum Ailesi üzerinde uzun süredir çalıştığım bir eklentiyi tanıtmak istiyorum sizelere
Bu eklenti sayesinde sunucuya giren hileler %100 olarak engellenebilir. (Düzgün config yaparsanız)
Çalışma mantığı sunucuya hile kurarak giren oyuncunun .minecraft klasörünü tarayarak sizin plugine tanıttığınız
Hileyi bulup sunucudan yasaklamasıdır (Default olarak ben +10 hileyi engelledim)
Oyuncu hileleri silene kadar sunucuya alınmaz ve sunucudaki admine
Oyuncunun hile ile servere girmeye çalıştığını berlirtlen bir mesaj gider
*Fotoğraflara geçmeden önce tasarımım pek iyi değil o yüzden düz ekran alıntısı ekledim.

Sunucudan atma ekranı:
1590714592087.png

Config - Mesajlar Kısmı

1590714733751.png

NOT: Tasarımcı arkadaşlar ulaşırsa bu plugin için konu tasarımı isteyeceğim.

DETAYLI TANITIM :

Ekli dosyalar

• 1590714653827.png
    1590714653827.png
    7.6 KB · Görüntüleme: 157

MrAnilcaan_K

TurboMC Plugin paketi Hizmetleri
Satıcı+
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzel bir eklenti olmuş tebrik ederim

kingripper

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Gayet Güzel Bir Çalışma Ülkemizde Ve Hile Koruma Piyasasında Böyle Yararlı Eklentiler Yapan Kişiler Az Bulunuyor.Başarılar.

Morelow

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzel bir eklenti, her sunucunun ihtiyacı vardı :tamam:

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Hiçbir sunucu gelen oyuncunun .minecraft klasörünü tarayamaz. Eğer sunucu kendi client'ine sahip değilse. Gerçekçi gelmedi bana.

ErayAlkan

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hiçbir sunucu gelen oyuncunun .minecraft klasörünü tarayamaz. Eğer sunucu kendi client'ine sahip değilse. Gerçekçi gelmedi bana.
Bir kaç Türk sunucusunda bunun örnekleri var fakat o pluginler 15 20 dolar civarı olduğu için böyle bir eklenti yazdım araştırırsanız bulabilirsiniz. Yorumunuz için teşekkürler.

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Bir kaç Türk sunucusunda bunun örnekleri var fakat o pluginler 15 20 dolar civarı olduğu için böyle bir eklenti yazdım araştırırsanız bulabilirsiniz. Yorumunuz için teşekkürler.
Sunucular oyuncunun .minecraft klasörüne erişim sağlayamaz. O eklentiler girilen client hileli özelliklerin içerip içermediğini bazı packet verilerini tarayarak tespit ediyor.

NoMan

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucular oyuncunun .minecraft klasörüne erişim sağlayamaz. O eklentiler girilen client hileli özelliklerin içerip içermediğini bazı packet verilerini tarayarak tespit ediyor.
Burada arkadaşın bahsettiği olay texture pack için spigot un sağlamış olduğu dosya kontrolü. Yani aslında bu koruma tam anlamıyla bir fiyaskodan ibaret. Yaptığı tek işlem o isimde bir dosya var mı diye kontrol edebilmek yani rahatlıkla aşılabilecek bir olay.

Tabii ücretsiz yaptığınız için size bir laf söylemiyorum korumanın tabir ettiğiniz gibi %100 engellemediğini söylüyorum. İyi forumlar.

ErayAlkan

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Burada arkadaşın bahsettiği olay texture pack için spigot un sağlamış olduğu dosya kontrolü. Yani aslında bu koruma tam anlamıyla bir fiyaskodan ibaret. Yaptığı tek işlem o isimde bir dosya var mı diye kontrol edebilmek yani rahatlıkla aşılabilecek bir olay.

Tabii ücretsiz yaptığınız için size bir laf söylemiyorum korumanın tabir ettiğiniz gibi %100 engellemediğini söylüyorum. İyi forumlar.
Olayı Benden daha iyi anlattığınız için teşekkür ederim görüşlerinize saygı duyuyorum fakat katılmıyorum.

_Arda

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
15-20 dolarlık o eklintinin ismini verebilirmisin?