Türkçeleştirme Grubu

MC Batuhuso

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Benimle birlikte Bukkit'den plugin indirip türkçeleştirerek sunacak 1-2 kişi aranıyor.İngilizceyi az-çok bilmesi işe daha fazla yarar.

[PG]´Fortress

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Konuyu biraz daha açarsan iyi olur plugin türkçeleştiricez ancak ne için oludğunu yazmamışsın.

MC Batuhuso

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dostum bende sizin gibi normal minecraft oynayan biriyim.Amacım bir grupla bir ağ(örn:Hamachi) üzerinden mesajlaşarak iletişim sağlayıp
yabancı pluginleri türkçeleştirip bir paket haline getirerek sunmaktır.13-16 yaş aralığı benim için daha uygun olur.İngilizce kelime bilginiz
biraz iyiyse neden grup kurmayalım ki!Böylece yeni pluginleri daha kolay sunuma hazırlarız.
Hem dikkat ederseniz bu günlerde yeni çıkan pluginlerin nerdeyse %7 si hemen türkçeleştirilip hazır hale getiriliyor.Ben 15 yaşındayım ve İngilizceyi az-çok biliyorum.Fakat ben bunu böyle bir grupla gerçekleştiriceğimizi düşünüyorum.

okanozgur26

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben Varım Zaten Bu Aralar Plugin Paketleriyle Uğraşıyorum Bence Çok İyi Olur Türkçeleştirirsek Herkes Çok Sever Bence :)

P4RS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konuyu Biraz Büyük tutsaydın keşke.

Türkçeleştirme Yapmak Tek config.yml değildir. Mesala Bir Plugin var Onu türkçe yapmak için, sourcesi varsa eclipse ile baştan yap.
Komutları Türkçeleştir. Yanı kıscası Haydi Türkçe plugin Ekibi Kuralım olmaz :)

MC Batuhuso

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Zaten hemen kurmak istemiyorum.İlk önce uygun kişiler toplanacak,koşullar konuşulacak ve öyle başlanacak.

BlackRains

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Yaş 13. Java konusunda bilgim henüz pek yok ama ingilizceme güveniyorum. Öğretmenlerimce sınıfıma göre üst seviyedeyim :).

MC Batuhuso

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tamam arkadaşlar gelmek isteyenler hamachi ağına gelsin ordan haberleşiriz.
Hamachi:LoCraftt Şifre:123

Ranork

Lapis Toplayıcısı
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Config düzenlemek için değildir inşallah bu ekip :)