TÜRKİYE HARDCORE&TEMİZ BİR SURVİVAL İSTEMİYOR !

wAnka

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Türkiye'de Hardcore hayatta kalma sunucusu bulunmuyor. Türkiye minecraft oyuncuları,viplerin oyuncuları ezemediği,hile kullananların olmadığı bir survival istemiyor açıkça bariz.Sunucuya boşuna emek vermişim... üzüldüm. Çok zorlu bir yaşamın olduğu eğlenceli farklı sistemlerle bir hardcore survival açmayı düşünmüştüm.. pişman oldum.

Ekli dosyalar

• yub1.PNG
    yub1.PNG
    654.7 KB · Görüntüleme: 639
  • yub2.PNG
    yub2.PNG
    797.2 KB · Görüntüleme: 993
  • yub3.PNG
    yub3.PNG
    327.8 KB · Görüntüleme: 962
  • yub4.PNG
    yub4.PNG
    663.4 KB · Görüntüleme: 776
  • yub5.PNG
    yub5.PNG
    648.4 KB · Görüntüleme: 652
  • build1.png
    build1.png
    433.3 KB · Görüntüleme: 683
  • build2.png
    build2.png
    717.4 KB · Görüntüleme: 691
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    1 KB · Görüntüleme: 687
Son düzenleme:

OmerSRN

CraftMC Network
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Açıkcası konudan pek bir şey anladığım söylenemez.

Umutcan640707

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
wAnka Bn ColonyCrafttan -Umut Ozel Gel Servere Test Olum Hatta Yetkili

tolgahan0699

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Böyle bir servere hizmet etmeyi gerçekten isterim bu yüzden yetkili alımı varsa beni almanızı öneririm yaşım 18 komut bilgim üst düzey :)

Nicat000

mr. Hortlayanus
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bir bakıma kendi cebinden parayı her ay vermek biraz zor ola bilir tabi bazılarıda abartır 1 veya 2 tane vip yerine 3,5 kadar vip satar. Deyindiğin konu ise çok doğru. Biraz geç gördüm ama size hak veriyorum. Şuanki Survival tipli sunucular çok rezil halde Marketimi dersin Köylüticaretimi dersin yoksa Gta Samp gibi kodlu Csgo gibi Kasalı sunucular mı :hmm1:

kralmuco90

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Dostum Türkiye'de aylık 90 liranı boşa verecek kadar zengin değilsen hardcore sunucu yürümez.Yani yürümemesinin sebebi de maalesef v,e,l,e.t oyuncu kitlesi.Türkiye'de büyük insanlar minecraft pek oynamıyor.Yani demem o ki sadece Türkiye çapında hardcore açıcak isen 10-15 kişi ve sadece zevk için aylık para vermeye hazır olmalısın.
Tabii böyle sen gibi insanlar da az açılmıyor hardcore emek sw.
Bak mesela bu konuyu da emek server ararken buldum.

Son düzenleme:

Cullen

alt veit eg Odin
Emekli
En iyi cevaplar
18
Kesinlikle haklısın artık o eski survivallar kalmadı. Bir zamanlar serverlerde claim bile olmazdı herkes birbirinin evine zarar vermeden eşyalarını çalmadan güzelce oynardı (aslında sanırım biraz fazla eskilere gittim 1.0 sürümü öncesiydi böyle şeyler) :( o zaman sunucu tarihinde biraz daha ileri gidelim. Claim sandık kilitleme gibi şeyler gelişmişlerin yenilere yardım ettiği barış ortamı... Biraz daha ileri gidersek spawndan çıktığın an seni kesen para ile satın almış olduğu p4 setli küçük çocuklar ya daaa... %100 SURVİVAL HERKESİ BEKLERİZ diyerek başlayıp serveri factiona çeviren sunucular. Kısaca seni anlıyorum

Lichzar

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bu konunun yöneticisi benim. ( Bu yeni hesabım )
Türkiye'de temiz sunucu kalmadı,zaten olmamıştıda

Türkiye'deki survival kavramı batmış,survival sunucuda hayatta kalmak çok zordur,yemek bulmak zor olur vs. /kit'ler ve satılan VİP'ler Survival kavramını tamamen bozuyor.
Muhtemelen bundan sonrada bunun gibi bir sunucu gelmiyecek,çünkü sunucu açanların %70'i para kazanmak için açıyor.

şu an ki "Survival" olduğunu iddia eden sunucuların hepsi PvP sunucusundan farksız.

Pascal1222

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Keşke sade survival server olsa Türkiyede tekrardan minecrafta bile başlarim bunun için