Davet Türkiye Sunucu Sahipleri Topluluğu

AtillaB

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu_Sahipleri_toplulugu.png

sea.png
altınsunucu.png
youtuber.png

sunucular1.png
sunucular2.png

sunucular3.png
sunucular4.png

sunucular5.png
miniyoutuber.png

gamer.png

sponsor.png

hosting.png

tasarımcı.png

seaa.png

Ekli dosyalar

• miniyoutuber.png
    miniyoutuber.png
    200.8 KB · Görüntüleme: 120
  • sunucular1.png
    sunucular1.png
    140 KB · Görüntüleme: 120
  • sunucular2.png
    sunucular2.png
    149.5 KB · Görüntüleme: 112

Replanus

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Türkiyede böyle bir sunucunun bulunması ayrı bir güzellik, her alandan kişiler mevcut olan büyük bir platform, yetkililer iyi iş çıkarmış, Başarılar.

ZediaphBack

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öylesine değil gerçekten bir amaçları olan, hizmet sunan insanlardan oluşan bir topluluk.

Erkutay_

DragonBlock
En iyi cevaplar
11
Youtuberlara laf etmek ban sebebimi?

Moderatör tarafından düzenlendi:

Mizah_01

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
türkiyede böyle bi sunucu bulmak imkansız sunucu reklamı vermek isteyenler anında bulabiliyor paket almak istiyenler anında bulabiliyor

KeremX08X

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Böyle Bi işlevi önemli ve iyi olan bi sunucu bulmak zor ellerinize sağlık

Erbatur

Gözlerimin içindeki ülkemsin sen benim.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kopyalanabilir link eklermisiniz konuya?

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu geliştiricileri için ilginç işler yaptıklarını düşünüyorum. Spigot bize eklenti satın alma şansı bırakmıyor. Paypaldan başka ödeme yöntemleri yok ve bu spigotlada sınırlı değil bütün global minecraft marketleri sadece paypal kabul ediyor. Bunun önüne geçmek için yapımcılarla iletişime geçip indirim kodu ve ödeme yöntemi sağlamaları çok hoş fakat bu kadar sunucuyu bir araya toplayıp neredeyse hiçbir projenin yapılmaması bana biraz özensiz geliyor

AtillaB

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu geliştiricileri için ilginç işler yaptıklarını düşünüyorum. Spigot bize eklenti satın alma şansı bırakmıyor. Paypaldan başka ödeme yöntemleri yok ve bu spigotlada sınırlı değil bütün global minecraft marketleri sadece paypal kabul ediyor. Bunun önüne geçmek için yapımcılarla iletişime geçip indirim kodu ve ödeme yöntemi sağlamaları çok hoş fakat bu kadar sunucuyu bir araya toplayıp neredeyse hiçbir projenin yapılmaması bana biraz özensiz geliyor
keşke bu konuyu bana bildirseydin.
Çünkü şu an sadece eklenti sahiplerinden inidirim almak ile meşgulüz.
o kadar yapılacak proje var ki hepsini bekletiyorum. önce satın alınamayan eklentileri ucuz bir şekilde alınmasını sağlamamız lazım ve paypal ile ödeme yapamayanlar için ben yapıyorum. sonra saldırı yiyen sunucusu laglı olan sunucu sahiplerine yardım ediyoruz yani halk dili ile boş oturmuyoruz cidden ben ve emir platform sahibi günde 10 saat özel işlerimizde çalışıyoruz akşamları 2 3 saat ayırıyoruz ve bu zamanda emin olun kimsenin yapacamayağı sponsorluklara imza atıyoruz :)

bu değerli yorumun için teşşekür ederim aklına takılan bir şey varsa benimden discord üzerinden ulaşabilrsin sağlıcakla kall.

Discord: Fatih Atilla B.#0001