Türkiyede sunucu durumu

YigitRUFG

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Bana kalırsa 1.8 üstü sürümler kötü biz sunucumuzda viaversion kullanıyoruz 1.8-1.12 sürümleri arasındaki herkes girebiliyor ama 1.8 gibi oynuyorlar.

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Sebeplerini zaten söylemiş arkadaşlar, hileler olsun başka şeyler olsun ama şunu söylemeliyim ki tüm nedenler birbirinden etkileniyor, hepsi orantılı bunların. Oyuncuya soruyorsun 1.8 üstü güzel sunucu yok diyor sunucu sahibine soruyorsun ya 1.8 üstü açınca oyuncu gelmiyor diyor ya da eklentilerim üst sürümlerde düzgün çalışmıyor diyor, eklenti sahiplerine soruyorsun onlarda 1.8 desteği koymayınca eklentim tutmuyor diyor. Bunlar orantılı kısaca. Sürümede fazla takılmamak lazım bu arada herkes ihtiyacına göre sürüm kullanabilir bana göre sadece bir numaradır. Tabii yine son sürüm açmak en mantıklısıdır, bir şeyin son sürümü her zaman en iyi performansı ve kaliteyi verecektir. Ha vermediğini düşünüyorsanız da Mojang bu konuda bizleri özgür kılmış istediğin sürümü oynarsın, istediğin sürümde sunucu açarsın. Sen gidip en düşük sürümde veya en yüksek sürümde de sunucu açsan burda ki kimsenin buna karışmaya hakkı yok sadece uygun bir dille bir öneride bulunabilir o kadar. Bir sunucuya girmek için sürüm değiştirmek oyuncuların ellerindedir kaldı ki viaversion gibi eklentiler zaten bunun için var.