09mc

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Başlıksız-1.png

İster sektör hakkında soru sor veya tartış, istersen geyik yap veya oyunda kapış.” temalı samimiyetin ön planda olduğu Discord sunucusu.

Revenge hakkında şunu söyleyebilirim ki kurallarını uymazsanız banlanırsınız. Bu şekilde yaklaşık 4000 kişi banlandı.

Sert ve dik duruşu neticesinde aktif üyeleri oluyor. Bunun nedeni içeride insanın olması. İnsan diyorum çünkü bazıları hiç insan gibi davranmıyor.

Sunucu çıkan bizden değildir prensibini benimsemiştir kendi isteğiyle girdikten sonra çıkan herkes otomatik sunucudan sınırsız yasaklama yiyor bu şekilde de bir daha sunucuya giremiyor.

Kurallarının dışında demokratik bir sunucu. İçerisindeki botlar ile ayrı bir güzelliği var. Özel ve Kendi Yapımımız olan botlarla birlikte sunucumuz daha güzel bir ortam sağlıyor.

Bunun dışında üyelerin hangi oyunları oynadığını gösterecek rolleri vardır. Örneğin ben “LOL, CSGO ve FORTNITE” oynuyorum. Ben bu rollerden istiyorum ve bu şekilde Fortnite oynayan diğer insanları keşfedebiliyorsunuz. Bu mükemmel bir şey. Tabii sunucu içinde yazılımcı ve tasarımcılarda var.Hemde çok yetenekli insanlar!

Sunucumuzun mevcut üye sayısı 2000 civarıdır.İlgi Alanınız ne olursa olsun "El elden üstündür" prensibini benimseyerek herkesin herkesle yardımlaşabileceği güzel bir sunucu hedefiyle devam etmekteyiz.

Revenge olmak ayrıcalık ister diye boşuna demiyoruz basında biz.Aslında en sevdiğim kısmı en sona bıraktım. Sunucumuzda her hafta düzenli olarak sohbete katılıma göre otomatik roller verilmekte bu roller toplam 5 rolden oluşmakta bunlar;

1-Çömezler
2-Nadirciler
3-Arasıracılar
4-Sıklıkçılar
5-Azimliler

Her alınan role özel yetkiler ve kanallar vardır böylece sunucuda ne kadar sohbete katılım olursa o kadar çok yetki sahibi oluyor üyeler. Her Hafta düzenli olarak en çok aktif olan 5 kişiyi seçiyor ve onlara Emektar rolü veriyoruz.Ayrıca bu 5 kişiden birine de her hafta çekilişle bir hediye vermeye çalışıyoruz. (Genelde Steam Key)

Bir Sonraki Hafta ilk 5'e giremezse emektar rolüne sahip biri rolü alınıp ilk 5 e giren diğer kişilere devir etmektedir. Yani Sunucumuzda her zaman toplamda 5 kişi Emektar rolüne sahip olabilmektedir. Her Hafta XP ler sıfırlanmakta amacımız eşit ve adil bir yönetim.

Sunucumuz hakkında daha detaylı bilgi için ;
revenge önizleme.png

Hala daha fazla bilgimi istiyorsunuz;

Basında Biz

Revenge Ailesine Katılma Biletiniz= Davetiye Linki

Son düzenleme: