TürkTowny | Yetkililerin, belli başlı oyuncuların rezilliği.

TürkTowny

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Herneyse söylediğim gibi bu son mesajımdır konunun kapanması dileğiyle umarım sizde iyi yerlere gelirsiniz.
Dava vb. içinde iyi şanslar.
şu an sunucunuzun durumu kötü sanırım yardım etmek isteriz her zaman kapımız açıktır biz barışmak istiyorduk şimdi bu mesajı nasıl korktular falan diye algılayanlar olacak :D dediğim gibi bizde bilgimizce yardım ederiz.

ErkinTT

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Selamlar ben TürkTowny yetkilisi Erkin aramızdaki tartışmayı çok önceden bitirdik zannetmiştim, fakat inatçı tavırları, ikiyüzlü hareketleri cidden can sıkıcı olan funcube ekibi, reklam yapmadığınızı söyleyip sesliden ve dm den fake hesaplarla reklam yapıp sonra da "Bunlar bizim yetkililerimiz değil" deyip konudan sıyrılıyorsunuz, bizde sizin sunucunuzda reklam yapan veya kötüleyip küfür eden kişileri banlamamıza rağmen biz size söylediğimizde bize gün içinde uyaracaklarını söylediler ki onu bile yaptılar mı belli değil... Küfür eden adamı şikayet ettiğimizde de "Napiyim etme mi diyeyim, etme desem de ediyor cezasını yiyor yine ediyor" diyen kurucu gerçekten çok ilgili ki kendisiyle normalde sorunum yok keyfiniz bilir diyip geçiştirmiştim ama görüyorum ki onun bizimle sorunu varmış. Yetkili ekibinden bi kaç kişi bizim eski yetkililerimiz, bu yetkililerden biri de FunCube Kurucularından Ʀιcκ Sαηcнєz#0137 Discord sunucusundaki adı da SenseiSea. Yardım ettiğinizi söyleyip attığınız sslerdeki yardım etmeye çalışan kişi Ʀιcκ Sαηcнєz#0137 idi, ve eğer tarihlere bakacak olursanız Ʀιcκ Sαηcнєz#0137 o tarihlerde FunCube kurucusu değildi, kanıtlarını da sunabilirim. Ʀιcκ Sαηcнєz#0137b bize yardım etmeye çalıştığı dönemde yetkili grubundan çıkartılmıştı ve tekrar yetkili olmak için de yazıyordu yaptığı başvuru formu duruyor ve yaptığı tarih de duruyor.

Ayrıca Yardımcı Kurucusu da çok yardımsever gerçekten en sevdiğim yetkililerden, kendisi "Rahatsız Etmeyin" durumunda olduğu halde gece gece pingliyorsun mesaj atıyorsun bildirim geliyor diye şikayet edip ardından yardım etmeyi reddedip küfür ettikten sonra tüm TürkTowny yetkililerini banlayıp ardından mesajını düzeltiyor, şikayet ettiğimizde de kendisi uyarıldı diyip geçiştiriliyor.

Ekran Görüntüsü (63).png

Bu kadar uzayacağını düşünmediğim bir konu forumda bizi kötüleyecek kadar düşmüş olmanıza üzüldüm, bize konu kapandı, bizim bir sorunumuz yok dedikten sonra böyle bir ikiyüzlülük yapmanız tam FunCube tarafından yapılacak bir davranış.

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Selamlar ben TürkTowny yetkilisi Erkin aramızdaki tartışmayı çok önceden bitirdik zannetmiştim, fakat inatçı tavırları, ikiyüzlü hareketleri cidden can sıkıcı olan funcube ekibi, reklam yapmadığınızı söyleyip sesliden ve dm den fake hesaplarla reklam yapıp sonra da "Bunlar bizim yetkililerimiz değil" deyip konudan sıyrılıyorsunuz, bizde sizin sunucunuzda reklam yapan veya kötüleyip küfür eden kişileri banlamamıza rağmen biz size söylediğimizde bize gün içinde uyaracaklarını söylediler ki onu bile yaptılar mı belli değil... Küfür eden adamı şikayet ettiğimizde de "Napiyim etme mi diyeyim, etme desem de ediyor cezasını yiyor yine ediyor" diyen kurucu gerçekten çok ilgili ki kendisiyle normalde sorunum yok keyfiniz bilir diyip geçiştirmiştim ama görüyorum ki onun bizimle sorunu varmış. Yetkili ekibinden bi kaç kişi bizim eski yetkililerimiz, bu yetkililerden biri de FunCube Kurucularından Ʀιcκ Sαηcнєz#0137 Discord sunucusundaki adı da SenseiSea. Yardım ettiğinizi söyleyip attığınız sslerdeki yardım etmeye çalışan kişi Ʀιcκ Sαηcнєz#0137 idi, ve eğer tarihlere bakacak olursanız Ʀιcκ Sαηcнєz#0137 o tarihlerde FunCube kurucusu değildi, kanıtlarını da sunabilirim. Ʀιcκ Sαηcнєz#0137b bize yardım etmeye çalıştığı dönemde yetkili grubundan çıkartılmıştı ve tekrar yetkili olmak için de yazıyordu yaptığı başvuru formu duruyor ve yaptığı tarih de duruyor.

Ayrıca Yardımcı Kurucusu da çok yardımsever gerçekten en sevdiğim yetkililerden, kendisi "Rahatsız Etmeyin" durumunda olduğu halde gece gece pingliyorsun mesaj atıyorsun bildirim geliyor diye şikayet edip ardından yardım etmeyi reddedip küfür ettikten sonra tüm TürkTowny yetkililerini banlayıp ardından mesajını düzeltiyor, şikayet ettiğimizde de kendisi uyarıldı diyip geçiştiriliyor.

Ekli dosyayı görüntüle 188068

Bu kadar uzayacağını düşünmediğim bir konu forumda bizi kötüleyecek kadar düşmüş olmanıza üzüldüm, bize konu kapandı, bizim bir sorunumuz yok dedikten sonra böyle bir ikiyüzlülük yapmanız tam FunCube tarafından yapılacak bir davranış.
Sil şunu. Gerçekten. 2 Tarafta anlaştıysa bu işin detaylarını atarsan gerçekten bende sinirleniyorum o adamda başlar bu gidişle. Bu olay SENİ LAKADAR ETMEZ.

Birden bilinmedik kişiler atlıyor ya deliriyorum. Gerçekten ne zaman düzelicek bu TÜRK kardeşlerimiz? Burda 2 en yüksek yetkili konuşurken birisi araya sazan olup tezgahı gine karıştırıyor! Sil şunu allah rızası için. Sen silersen bende sileceğim.

SenseiSea

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gerçekten 2 Taraf Bir Anlaşmaya Sonunda Varabilmişken,
Erkinin gelip tekrar konuyu uzatmaya çalışması çok inanılmaz.

Son düzenleme:

SenseiSea

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ayrıca bir şey eklemek istiyorum,
Bu konuda 2 Tarafında hataları olabilir,
TürkTowny'nin hatası olduğu kadar, FunCube'nin,
FunCube'nin hatası olduğu kadar da, TürkTowny'nin.

Eğer bu konu daha fazla uzar ise çok boş yerlere gidecek ve daha önce de belirttiğim gibi, "Çocuksu bir Kavga"dan öteye geçemeyecek.

The_Airy

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0

Ekli dosyayı görüntüle 188068

en son kısım için cevap veriyim Bize Turktowny adında bırının bizim sunucuda reklam yapması ve sizin sunucuya gıttıgımızde Neden böyle yapıyorsunuz dediğimizde O kişi biz değiliz demek yerine bizi banladınız onsan sonra sinirlendik ve bu forumu atmaya karar verdik Şimdide gereksiz yere uzadı. Forumu Kapatmaya çalışıyoruz şu an ama bildiğimiz kadarıyla forumu kapatma şeyi yok Yetkililerin kapatması lazım .

ErkinTT

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ayrıca bir şey eklemek istiyorum,
Bu konuda 2 Tarafında hataları olabilir,
TürkTowny'nin hatası olduğu kadar, FunCube'nin,
FunCube'nin hatası olduğu kadar da, TürkTowny'nin.

Eğer bu konu daha fazla uzar ise çok boş yerlere gidecek ve daha önce de belirttiğim gibi, "Çocuksu bir Kavga"dan öteye geçemeyecek.

Benim bir hatam yok, ben türktowny yetkilisiyim fakat türktowny adına konuşmuyorum KENDİ adıma konuşuyorum, türktowny adına zaten konuşuldu. Ben koyduğunuz yalanlamaları düzelttim, ben funcube filan sevmiyorum bu hareketlerden sonra, herkese iyi eğlenceler...

Porter

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Neyse çok boş bir konuydu yetkililerin kapatması dileyiğle herkes kendine iyi baksın.

TürkTowny

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ktular falan diye a

Neyse çok boş bir konuydu yetkililerin kapatması dileyiğle herkes kendine iyi baksın.
sadece sizden şunu istiyorum bugün sizin oyuncularınız sunucumuzda "türktowny *** gibi sunucu funcube gelin " v.b şeyler yazmış lütfen oyuncularınızı bize karşı örgütlemeyin. şuanki bizim oyuncularımız hiçbir şekilde sizinle aramızın kötü olduğunu bilmiyor konusu bile geçmiyor sizin böyle yapmamanızı istiyoruz rahatsız oluyoruz umarım bir daha tekrarlanmaz

The_Airy

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
sadece sizden şunu istiyorum bugün sizin oyuncularınız sunucumuzda "türktowny *** gibi sunucu funcube gelin " v.b şeyler yazmış lütfen oyuncularınızı bize karşı örgütlemeyin. şuanki bizim oyuncularımız hiçbir şekilde sizinle aramızın kötü olduğunu bilmiyor konusu bile geçmiyor sizin böyle yapmamanızı istiyoruz rahatsız oluyoruz umarım bir daha tekrarlanmaz
hiçbir Zaman Örgütlemedik Hemde Yapmasınlar Diye Bazenleri Duyurular Attık