TuranCraft | GTA Sunucusu 1.8.X | Türkiyedeki İlk ve Tek GTA Sunucusu | turancraft.batihost.net

YARICI

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Kimse kusura bakmasın ama türkiye tarıhınde gordugum en berbat rpg sunucusu yıllar önce açılan 1.7 sunucular bile bundan daha yaratıcı ve güzeldi.Üzgünüm ama sunucu leş
Bu sunucudaki özelliklerin çoğu daha önce hiçbir türk sunucusunda uygulanmadı, detaylı araştırmadan baltalamayın

İsa009

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Bu sunucudaki özelliklerin çoğu daha önce hiçbir türk sunucusunda uygulanmadı, detaylı araştırmadan baltalamayın
bence yanlış düşünüyorsunuz ben eski oynucu olduğuma rağmen sunucuya girdim baktım gagzye diye bi kurucu almışsınız oyuncularla ilgilenmek yerine sadece uğraşıyor sadece 2 gün oynadım benimle ilgilenilmediğini görünce çıktım ve size tavsiyem sizde sunucuda olsanız daha iyi olur ben ara ara girdiğimde hiçbir zaman seni görmedim ve şu konuya değinecek olursam sunucu senin ve gerçekten belki türkiyede ilk yapılmış sunucu ama çoğu şey benzer ve alıntılar çok fazla unutmayalım ki hiçbir şey eşşiiz ve bensersiz deildir yalan atmasak daha iyi olabilir

Güncelleme :
Artık evlerin içini istediğiniz gibi dizayn edebilceksiniz.
bu duyurundan sonra sunucuya girip bakmak istedim ama sunucuda HalkinlideriGagzy diye bir klan var ve klanın asıl sahibi kurucu yani sencede bu saçmalık deil mi ? kurucuların oyunculara klan açması ve oynaması arada bir ws attığınıda gördüm kusura bakma ama böyle giderse yerinizde sayarsınız

Güncelleme:Yeni boss ve görev eklendi
yeni boss ve görevler güzel olmuş gerçekten beğendim sunucu çok güzel ellerine sağlık ama konularım hala aynı sunucuda sizide görmek isteriz biraz

6 yıldır bu sunucu sektöründeyim bu güne kadar bir tane türk gta sunucusu duymadım, ilk ve tek oldumuzun aksini iddia edicek de kanıt görmedim. Belliki sunucuya girmemişsin bak kendin gör neler var haritada, ama önce ön yargını kır :D
kesin konuşmalarını çok seviyorum senin ama lütfen hayla benzersiz sunucu olduğunuzu sanmanız benim komiğime gider sadece 6 yıldır bu sektörde olabilirsin ama Sonvita Gibi Ve birçok Gta Benzeri Sunucuları Açıldı Ve Bizzat Oynadım Lütfen Kesin Konuşmaları Bırakın Ve Sunucunuzla İlgilenin

Daha önce açılmış herhangi bir türk gta sunucusu yok biz bunu 3 yıl önce de açmıştık hala ilk ve tekiz ve harita içinde epeyce düzenleme yaptık.
Eğer bildigin türk gta sunucusu varsa mesaj olarak yazabilirsin.
sen beni ben sen iyi tanıyorum hayla kesin konuşuyorsun ulan sizden başka gta sunucusu açıldı ve şunu merak ediyorsun hemen cevaplıyım neden tüm yazdığın yazılara cvp veriyorum çünkü yanlışınızı görüyorum ve düzeltmek istiyorum bakın arda bey işler böyle yürümez sunucuda siz yoksunuz diye boş bir kurucu almışsınız eventler saatinde yapılmıyor 9 da girdim anahtar eventi için ilk defa event 9:20 de yapılacağını söylediler neden diye sordum kurucu yemek yiyormuş her gün o saate yapıldığını bile bile gidip yemek mi yiyor bu adam?

Öncelikle belirteyim p2w değil sunucu, çeşitli silahlar çeşitli koşullarda zaten paralı silahlardan daha güçlü, örneğin ak-47-altın yakın mesafede en güçlü silah, silahlara olan hakimiyetiniz yüksekse zaten para yatırmadanda rahatça sunucuda güçlü olabilirsiniz, bu yüzden daha fazla araştırma yapıp yorum yapmanızı tavsiye ediyorum ek olarak eger sıkıntı kit ve sethome ise zaten yakında rütbeler eklencek oyuncular da sahip olabilcek
bu konuda haklısın edit almadanda güçlülüğü gördüdm bu yıl turancraftta böyle birşeye ilk defa rastladım doğruyu söylemek gerekirse bu güzel bir şey ama yanlış anlama bir yerde daha hata var tesla gibi edit silahın o silahlardan aşırı düşük olması biraz garibime gitti tabi ki sunucu p2w olmasın dediğin doğrudur ama biraz daha para yatıranın farkı olsa iyi olabilirdi bir diğer görüşüm ise rütbeleri gördüm çok güzeller ama görev konusunda aynısını söylemeyeceğim görevler çok ama çok az yanii şuna göre az 24 saate 1 gelen görevler için 9 görev çok az yani bu görevlerin en az 12 ye çıkarılması gerekebilir

PvP fazla abartılınca oyuncular pek sevmiyor :D
kusura bakma ama Gta sunucusunda pvp sevmeyen oyuncu gelmesin kardeşim ya şimdi kendimi yanlış anlatmak istemem ama Gta silahlı bir sunucuya adam ws atmak için gelmeyecekse ztn mapa çıkmaz bildiğime göre sadece /rtp pvp açık diğer her yerde kapalı buna karşılık hayla pvp abartılınca sevilmez diyorsan sens yanlış düşünüyorsun

Güncelleme:Yeni boss ve görev eklendi
bunu bir kere daha cevaplamak istiyorum yeni boss ve görev demişsiniz de görevler ztn çok ama çok az bana kalsa 12 görev ve 4 boss yapılabilir tabi ki senin sunucun senin düşüncelerin ama her zaman kendinden emin ilerlemen boş bir şey yani şöyle söyliyim eskiden oynamış birisi olarak bana eskisi mi şu an ki mi diye sorarsan tabi ki şu an iyi tarafları var ama eski halini daha çok kabul ederim hilenin de yasak yapılması aşırı kötü olmuş ve diyeceğim son şey sunucuda adaletsizlik ve adam kayırma var gagzy sadece 4 kere gördüm bunlardan birinde Bugündebaskanim diye birine item atıyordu bunuda söylemek isterim çünkü kurucunun adam kayırması demek zaten o sunucunun asla güzel olmayacağı demektir

YARICI

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
bunu bir kere daha cevaplamak istiyorum yeni boss ve görev demişsiniz de görevler ztn çok ama çok az bana kalsa 12 görev ve 4 boss yapılabilir tabi ki senin sunucun senin düşüncelerin ama her zaman kendinden emin ilerlemen boş bir şey yani şöyle söyliyim eskiden oynamış birisi olarak bana eskisi mi şu an ki mi diye sorarsan tabi ki şu an iyi tarafları var ama eski halini daha çok kabul ederim hilenin de yasak yapılması aşırı kötü olmuş ve diyeceğim son şey sunucuda adaletsizlik ve adam kayırma var gagzy sadece 4 kere gördüm bunlardan birinde Bugündebaskanim diye birine item atıyordu bunuda söylemek isterim çünkü kurucunun adam kayırması demek zaten o sunucunun asla güzel olmayacağı demektir
Yorumun için teşekkürler

İsa009

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Yorumun için teşekkürler
çok teşşekürler ama diğer yorumlarım kaldırıldı mı kardeşim yediremeyince yorum mu kaldırıyon doğruları söylüyoruz oyuna bi girdim liylipieden tut gagzyesine kadar özür dilerim çocu kaynıyor amerika

YARICI

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
çok teşşekürler ama diğer yorumlarım kaldırıldı mı kardeşim yediremeyince yorum mu kaldırıyon doğruları söylüyoruz oyuna bi girdim liylipieden tut gagzyesine kadar özür dilerim çocu kaynıyor amerika
yorum kaldırma yetkim yok ve hakaret içerikli konuşma yedirememe diye bir durum yok herkes yazabilir istediğini

snackis1

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
sa reis ben sunucuya bugun başladım ve rehberinizden aşırı derecede şikayetçiyim rehber kışkırtmakta üstüne yok adaletsizlik dizboyu kendi arklarına 5 10 dakika atarken düşmanına yani bugun başlamış bana düşman olan rehber 1 saat attı ayrıca rehber oyunculara yardımcı olması gerekirken köstek oluyor vede kışkırtıcı bir yapıya sahip ben rehberden şikayetciyim discord sunucusunun açılmasını ve rehber alımlarının açılmasını arz ederim ayrıca rehberiniz dc çağırıp yaşını büyük gösterip dc istenincede uzatmayın ve susun gibi uyarılar yapan bir korkaktır .

YARICI

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
sa reis ben sunucuya bugun başladım ve rehberinizden aşırı derecede şikayetçiyim rehber kışkırtmakta üstüne yok adaletsizlik dizboyu kendi arklarına 5 10 dakika atarken düşmanına yani bugun başlamış bana düşman olan rehber 1 saat attı ayrıca rehber oyunculara yardımcı olması gerekirken köstek oluyor vede kışkırtıcı bir yapıya sahip ben rehberden şikayetciyim discord sunucusunun açılmasını ve rehber alımlarının açılmasını arz ederim ayrıca rehberiniz dc çağırıp yaşını büyük gösterip dc istenincede uzatmayın ve susun gibi uyarılar yapan bir korkaktır .
rehberin nickini yaz halederim

snackis1

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
tek rehber var zaten adı karışıktı loip luip gibisinden bir nicke sahip
godfather klanınnın lideri sanırsam