Yardım TuSKe GUI skript yardım

SaykoPatates

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
TuSKe kullandığım halde skript reload çektiğimde "Can't understand this effect" hatası alıyorum. Nedeni nedir ?

make gui slot 33 of player with book named "&aDolandırıcılık" with lore "||&7Dolandırıcılık yapan bir oyuncuyu||&7buradan engelleyebilirsin.||||&eEngellemek için tıklayın!" to run player command "/ban %arg 1% 2d Dolandırıcılık"

Neels

Discord: ByNeels#1212
En iyi cevaplar
21
Ruh hali
TuSKe kullandığım halde skript reload çektiğimde "Can't understand this effect" hatası alıyorum. Nedeni nedir ?

make gui slot 33 of player with book named "&aDolandırıcılık" with lore "||&7Dolandırıcılık yapan bir oyuncuyu||&7buradan engelleyebilirsin.||||&eEngellemek için tıklayın!" to run player command "/ban %arg 1% 2d Dolandırıcılık"
skRayFall ve SKQuery mevcut mudur?

Neels

Discord: ByNeels#1212
En iyi cevaplar
21
Ruh hali
Sorun büyük ihtimalle skrayfall eklentisi ile ilgili, düzgün çalışan uyumlu bir versiyonu kurun.
O da olmazsa SKQuery'nin sorunsuz ve düzgün çalışan uyumlu bir versiyonunu kurun.
Tuske'nin de düzgün çalıştığına emin olun.
Ayrıca paketinizde çok fazla hata mevcut, onları da çözmeniz sizin için daha iyi olacaktır.

Bu sorun önerileri sorununuzu çözmezse belirtin, @xayibogantr yardımcı olacaktır.

Sevgi ve saygılarımla...