[ÜCRETLİ] Orta seviye reklam gifi yapılır | Örnekler konuda [ÜCRETLİ]

parkonmax

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba saygıdeğer forum sakinleri,
artık "NovaScript", "NovaCrafter"... gibi şeyleri heryerde görmeye başladınız. Minecraft'ı tamamıyla sıpsıkı kucaklamış durumundayız. Bir Minecraft sunucusu hakkında olabilecek her türlü paket, tasarım, website scripti gibi her şey bizde!

Eğer reklam gifine ihtiyacınız varsa, bana FORUM ÜZERİNDEN MESAJ YOLUYLA ulaşabilirsiniz.
İstediğiniz reklam gifini çokta profosyenel veya animasyonlu olmasada, ucuz fiyata yapabiliriz.

ÖRNEK GİF (5 TL)
reklam.gif

Link:
TIKLA

UYARI: Ödeme yöntemi sadece kredi kartıdır. (İninal, mastercard...)

Son düzenleme:

SUFGANG

OYNA.SUFMEN.NET
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Başarılar çok güzel görünüyor, kendinizi daha çok effectler ekleyerek geliştirirseniz tercih edebiliriz sizi..
örnek şuanki gifimiz
(kurallara uymuyorsa rapor ediniz)
kadimnw.gif

Crosevice

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Resim bende maalesef gözükmemekte, ikinci bir alternatif link ekler misiniz?

Son düzenleme:

azeirel91

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İnternet'ten bedava ya da makul bir şey yapılabilir şahsen buna 5 lira verecek birini tanımıyorum.

parkonmax

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İnternet'ten bedava ya da makul bir şey yapılabilir şahsen buna 5 lira verecek birini tanımıyorum.
İnternetten bulup atarmısınız aynısını ? Tamamen kendi yapımım. Gelişmişte demedm ayrıca. Birde sadece bu değil isteğe görede yapıyorum.

azeirel91

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İnternetten bulup atarmısınız aynısını ? Tamamen kendi yapımım. Gelişmişte demedm ayrıca. Birde sadece bu değil isteğe görede yapıyorum.
Makul dedim lütfen düzgün okuyun yazıları site yazmam yasak mı bilmiyorum o yüzden söyleyemiyeceğim.

ErenSB

Elmas Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
26
Örnek gif yazıyor orada
Pardon :) görmemişim benim hatam.
Ancak biz arkadaşla anlaştık. Daha iyisini yapabileceğini söyledi. 3,4 Gün sonra bir konu tasarımı açacağım ve o gifi kullanacağım, o zaman görecez bakalım güzel olacak mı olmayacak mı bende merak ediyorum. Ancak bu paylaştığı örnek gif sanırım, fazla iyi değilmiş. Daha iyilerini yapabileceğini söyledi, örnek olsun diye yapmış.

parkonmax

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Makul dedim lütfen düzgün okuyun yazıları site yazmam yasak mı bilmiyorum o yüzden söyleyemiyeceğim.
Dostum adamlar after affect filesini 8$ dan satıyor. Buda 48TL eder. Benim yapıp sattığım gifler 5TL-20TL arasında değişiyor. Hadi sen git şimdi makul fiyata(48TL) satın al. Birde ben bu konuda çokta iddialı değilim. Daha ilk tasarımımı dün yaptım. Kendimi geliştirmeye çalışıyorum.

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Dostum adamlar after affect filesini 8$ dan satıyor. Buda 48TL eder. Benim yapıp sattığım gifler 5TL-20TL arasında değişiyor. Hadi sen git şimdi makul fiyata(48TL) satın al. Birde ben bu konuda çokta iddialı değilim. Daha ilk tasarımımı dün yaptım. Kendimi geliştirmeye çalışıyorum.
İlk tasarımını yapıp direk satman bana biraz yanlış gibi geldi. Gelişmen dileğiyle.

azeirel91

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İnternet'te bedavaya title yapan siteler var tabii ki de senin yaptığınla aralarında fark olacak sonuçta ücretsiz ama "makul"