[ÜCRETLİ] Orta seviye reklam gifi yapılır | Örnekler konuda [ÜCRETLİ]

parkonmax

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İnternet'te bedavaya title yapan siteler var tabii ki de senin yaptığınla aralarında fark olacak sonuçta ücretsiz ama "makul"
Tamam anladım kardeşim. "makul" kelimesi ile olan bir sorunun var. Ama bunu foruma yansıtman uygun değil.

ArdaStrafe

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Pardon :) görmemişim benim hatam.
Ancak biz arkadaşla anlaştık. Daha iyisini yapabileceğini söyledi. 3,4 Gün sonra bir konu tasarımı açacağım ve o gifi kullanacağım, o zaman görecez bakalım güzel olacak mı olmayacak mı bende merak ediyorum. Ancak bu paylaştığı örnek gif sanırım, fazla iyi değilmiş. Daha iyilerini yapabileceğini söyledi, örnek olsun diye yapmış.
Arkadaşlar ErenSB İle ticaret yapmayın dolandırıcıdır 55 TL'mi çaldı kanıtlarım var

parkonmax

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaşlar ErenSB İle ticaret yapmayın dolandırıcıdır 55 TL'mi çaldı kanıtlarım var
Dostum çok güzel baltaladın konuyu tebrik ediyorum :pof: Ayrıca Erensb’nin dolandırıcılık yapacağını sanmıyorum. Çok dürüst biri. Kendiside forumda asistan olarak görevini yapıyor zaten.

ArdaStrafe

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dostum çok güzel baltaladın konuyu tebrik ediyorum :pof: Ayrıca Erensb’nin dolandırıcılık yapacağını sanmıyorum. Çok dürüst biri. Kendiside forumda asistan olarak görevini yapıyor zaten.
Dostum discorduma gelebilirsin her türlü kanıtı gösterebilirim ArdaStrafe#7208

Joka

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Linkini verdiğin gif eğer senin ise kendi yaptığım gifi kullanmayı yeğlerim. Değil ise de bir örneğini görmek isterim. Kendi başıma şahsen bunu yapabiliyorum:

ErenSB

Elmas Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
26
Linkini verdiğin gif eğer senin ise kendi yaptığım gifi kullanmayı yeğlerim. Değil ise de bir örneğini görmek isterim. Kendi başıma şahsen bunu yapabiliyorum:

Örnek olarak verdiği gifin, çok daha iyisini yapabiliyor.

parkonmax

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Attığım gif, photoshop ile yapılmış bir giftir. After affect yüklü değildi yüklenene kadar ayaküstü yaptığım bir gif :)