• rabisu

Hytale Türkiye
  • Satıcı yetkisine sahip olan üyelerle yaptığınız alışverişlerin güvenilirliği kesin değildir. Eğer satıcı yetkisine sahip bir üye tarafından dolandırılırsanız, yeterli kanıtları Forum Destek Bölümü'ne bildirmeniz sonucunda ilgili satıcının yetkisi alınır ve cezalandırılır. Satıcı yetkisi olmayan üyelerden ürün almaya çalışmayınız, satıcı yetkisine sahip olmayan üyeler size satış yapmak istediklerinde ilgili içerikleri rapor ediniz. Dolandırıcı olabileceği şüphelenilen üyenin, forumumuzu kullanarak suç işlemesi olasılığını engellemek amacıyla yasaklanabileceğini belirtiriz.

İstek ücretli plugin paketler yapabilecek birini arıyorum (DOLAR KURU ÜSTÜNDEN ALICAM)

ZorG

Ağaç Yumruklayıcı
Ruh Hali
Selam ücretli plugin paketi arıyorum​
1x lobi​
1x Skyblock (normal)​
1x Faction​
plugin paketi satın alacağım onaylı satıcı değilseniz yazmayın​
Kendimi tanıtığım konuyu gördüyseniz bilirsiniz​
kanada da yaşıyorum Kredi kartım vb yok​
bu yüzden STEAM bakiyesi ile STEAM PARASI ile ödeme kabul ediyorsanız konuşalım​
NOT:​
forumda yeni olduğum için plugin yapan işini sağlam yapan kimseyi tanımıyorum​
siz tanıyorsanız etiketlerseniz çok iyi olur​
Önemli göz önünde bulundurmanız gereken NOT:2
Paketlerde 1 tane bile hata olamacak şekilde ayarlanmalı​
paket bize özel olması bizden sonra kimseye satılmaması gerek​
paket alıntı veya kendi sunucunuz icin yapılmış ve bizevermeye calışıyorsanız gerekli yerlere başvuracagız​
Kısacası 0 paket istiyoruz​
ve HUB sunucu olağagı icin Global vip ve global Yetkili sisteminin tüm paketler e hazırlanması​

İnfumia

Server Team
Sponsor
Cesaret
Discord üyemizsiniz, ücretsiz teknik destek alabildiğiniz gibi ücretli paketlerimize discord kanalımızdan göz gezdirebilirsiniz.
Not : 9+1 Sponsor üyeliğimizde "Forum içerisinde satış yapabilme" yetkisine sahibiz.
Teşekkürler.

Ferdifalanfilanx

Fscoiety
Sponsor
Kıdemli Editör
Özel Üye
Metanet
Ruh Hali
Forum adına değil ama map+paket konusunda @İnfumia ve ekibine güvencim fazlasıyla var özelden bir konuş discordlarına uğra çalışmalarına bak.

ZorG

Ağaç Yumruklayıcı
Ruh Hali
Discord üyemizsiniz, ücretsiz teknik destek alabildiğiniz gibi ücretli paketlerimize discord kanalımızdan göz gezdirebilirsiniz.
Not : 9+1 Sponsor üyeliğimizde "Forum içerisinde satış yapabilme" yetkisine sahibiz.
Teşekkürler.
:) sagol bilgi icin ama kendi sunucuma özel paketler istiyorum alıntı veya özenti şeyler kulanmak hoşuma gitmiyor

ödeme yöntemim sıkıntı olmasaydı senden alırdım ama nasip degil sanırım