İstek Ücretsiz Olarak A'dan Z'ye Sitenizi Kuruyorum

gamerlulu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar,

Hiçbir ücret talebim olmadan sitenizi baştan sonra tüm kurulum işlemlerini yapıyorum. Siz sadece host ve domain ücretini ödeyeceksiniz (bana değil firmaya)

Bu hizmeti sizle birlikte ONLİNE OLARAK TEAMVİEWER programı ile yapıyorum. Amacım ilerisi için referans sağlamak.

Nasıl Bir Hizmet Alacaksınız?

✔ %100 Mobil uyumlu isteklerinize uygun bir site/blog
✔ SSL sertifikası kurulumu (google için çok önemlidir, bu olmadan 1. sayfaya çıkma şansınız yok)
✔ Size uygun bir tema seçiyoruz. Temayı kurup size, tasarımını nasıl değiştireceğinizi (tema değiştirme) anlatacağım. (Düşündüğünüz gibi değil çok basit ve temiz adımlar ile göstereceğim)
✔ Site açıldıktan sonra yazı yazma, kategori oluşturma, başlık ekleme gibi bir yazıyı nasıl düzenleyeceğinizi anlatacağım.
✔ Bu aşamalardan sonra SEO ayarlarını yapıp Google için uyumlu hale getireceğim.

Nasıl yapacağız?

✔ Aslında siz herhangi bir şey yapmayacaksınız. Sadece tüm aşamaları canlı olarak izleyip hem öğrenecek hem de sitenizi kurdurtacaksınız.
Teamviewer veya Anydesk ile bağlanıyoruz. Programı bilgisayarınıza kuruyorsunuz, size verilen bilgiler ile ekran paylaşımı yapıyoruz ve siz işlemi izliyorsunuz. Bunun amacı size tüm yapılan işlemleri göstermem, belki ilerde başka siteler açmak isteyebilirsiniz. Bu aşamaları görmeniz sizin yararınıza olacaktır.

İletişim: [email protected]

Vicetia

Ekip Arkadaşları aranır
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
.

Son düzenleme: