[Ücretsiz] VipCode Plugini - Codexia INC. [Rastgele Kodlarla VIP Olma]

Veba_

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Emek verilmiş ve başarılı olmuş fakat kullanılcağını sanmıyorum. Piyasada bunun gibi scriptler bol bol var.

NoMan

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
gelişmek istemiyorsan sen bilirsin
Eğer Ortada Bir Konu Varsa ve Bizde Forum Üyeleriysek Her Türlü Eleştirme Hakkına Sahibiz. Lütfen Saçma Sapan Cümleler Kurmayın
Bundan sonra tüm eleştirilere şu mesajı bırakacağım devam etmek isteyenler edebilirler.
Güzel forum üyeleri Codexia'dan hepinize selam! 3 İsteği gerçekleştirmek için bir konu açmıştım ancak çok hızlı yanıt alamadığımı düşünüp bende boş kalmayayım diyerek forumda bir konuya rast geldim.

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu forum ve diğer forumlar, bir konuda tartışmak, bir olayı/paylaşımı eleştirmek, yardımlaşmak ve benzeri olaylar için bulunmaktadır.
Forumlarda eleştiriye açık olmayan kişiler, çıkıp gitmelidirler.

NoMan

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu forum ve diğer forumlar, bir konuda tartışmak, bir olayı/paylaşımı eleştirmek, yardımlaşmak ve benzeri olaylar için bulunmaktadır.
Forumlarda eleştiriye açık olmayan kişiler, çıkıp gitmelidirler.
Güzel forum üyeleri Codexia'dan hepinize selam! 3 İsteği gerçekleştirmek için bir konu açmıştım ancak çok hızlı yanıt alamadığımı düşünüp bende boş kalmayayım diyerek forumda bir konuya rast geldim.

FuryRS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İyi Tek Düze Devam Et Sen.

OynaFactionTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ya kardaş nie baltalamaya çalışıyosunuz yada eleştriyonuz adam yapmış işte birisi istemiş eleştirmeyin diyor eleştirmeyin kardeşim