Üstümüze atılan ve kendileri parayla iş yapan diğer "X forumları"

RegginProject

Reggin ile bir adım ileriye!
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
.
Merhabalar, diğer X forumundan üstümüze ve bizim aleyhimize yalan konuşarak daha öncesinden şu şekilde kanıtlarla birlikte bizden bir miktar para talep edip daha önce ki isimlerimizi saklayan kişilerdir.

Geçmişte bulunan isim kirliliğide bu insanlar yüzündendir. Hiçbir sebebiyet yokken bu isimler bizden 50TL, 100TL isteyerek bir şans tanıdıklarını söyleyip ondan sonra üstünden zaman geçtikten sonra bizlere forum hesabından "yan hesap" kullanarak ifşalayıp, kötülüyorlar insanlara şunlarda kanıtlarıdır;

Ödediğimiz ücretin dekontu;

unknown.png

Screenshot_20200928-152001.png

Dekontlarımızı görüyorsunuz. Alış verişi tamamladığımız görünmekte. Şimdiye kadar hiçbir karalama kampanyası görmediniz biz de başka hesaplar açmak zorunda kalmak istemiyorduk.

Banımız nasıl açıldı?; Sıradan bir gündü x forumuna ulaşıp, hatalarımızın farkına vardığımızı söyledik. Onlarda bunu kabul etti. Banımızın açılması için bizim takım flaması almamızı söylediler. Ama direk alacağımızı söylemediler. Aşağıda ekran görüntüsü bulunmakta.

unknown.png

Biz kabul ettik, ama direk alınacağı hakkında bi bilgi almadık. Diğer yönetici ile görüştüğümüz zaman (şu an ayrıldı, x forumunda bulunmuyor.) "kural" olduğunu söyledi, diğer yönetici olan arkadaşa sorduğumuz da ise şöyle bir cevap aldık;

unknown (1).png

unknown (2).png

Burada diğer yönetici işini yapıyordu, hiçbir şekilde bi kabahati yoktur. 100 tane almamı istedi. Benim de şu an alamayacağımı belirli bir gün istediğimi söyledim.

unknown (3).png

Burada 1 hafta süre istedik diğer site sahibinden cevap bekledik. Ve kabul ettiğini söyledi.

unknown (4).png

Bundan sonra "hyCreative" adında bir ekip açmak istiyorduk. Fakat bu plan "açık eğitim sınavlarım, ev taşıma, ailevi nedenlerim" ile açılmadı. Bizde ulaşarak, düzgünce satış yapacağımızı belirttik.

X forumuda adımıza konu açmışlar burdan şunu belirtmek istiyoruz ki; "kâle bile almıyoruz" :D istediğiniz kadar yasaklayın, bizim sizler gibi insanlara ihtiyacımızın olmadığını söylemek istiyorum. Discord sunucumuzu topluluğa açtığımız gün; insanlar kendini "x forumunda" barındırma çöp gibi forum gibi dediler, biz kendimiz onların adları kirlenmesin diye; gidip onları övdük, böyle şeyleri var diye.. Fakat boşmuş.

Screenshot_20200928-125636.png

X forumunda konu açmışlar. Yürekleri yemeyip kendi hesaplarından açamamışlar. Ahahah aşağıda kanıtı bulunmakta.

BU SS KOYULMAYACAKTIR.

Daha üst yönetim ekibi kurallara uymazken... Neyse gerisini siz biliyorsunuz..

BU SS KOYULMAYACAKTIR.

X forumunda savunmamız böyle idi;

BU SS KOYULMAYACAKTIR.

Bu yorumu yazdıktan sonra, klasik olan ban atmışlar. UMRUMUZDA DEĞİL! pek kâle almıyoruz.

BU SS KOYULMAYACAKTIR.

Aslında satışları ben yapmıyordum. fleco hesabında sadece flama satım alımı gerçekleştirdim. Gerisi 16 yaşında ki kardeşim de idi. Satışların hepsini onlar sağladı. hiçbir şekilde kimse adlarına bir şey konu açmadı karalamadı. Bazı x sunucularında zaten kendisi sesli sohbete girmiş. Konuşmuş muhabbet etmişler... Neyse başka elimize kanıtlar geçerse sizlere bilgiledireceğiz. İyi günler

Ekran Alıntısı.PNG

Ve son olarak; geçen gün diğer forumda bazı sorunlar yaşandı. Ve ekran açtırmamı istedi bana kalan vazife ise; açtım ekranımı. açtım yarım ekran açtın, tw indir ben bakacağım dedi. Gidip özel mesajlarımıda video+ ekran görüntüsü almıştr

Ekli dosyalar

• unknown.png
    unknown.png
    69.6 KB · Görüntüleme: 78
Son düzenleme:

Joker05

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
3
Para hangi kapıyı açıyor görüyorsunuz işte, lafa gelince de forum kuralları derler. Siz de artık bu tip kopya forumları tercih etmeyin :caktirma:

RuhunGenciVEVO

Don't panic, ORGANISE!
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ben zaten buyum şuyum beni bilen biliyor bende bildiğimi biliyorum :) ben zaten haklıyım demedim ben ne varsa gösterdim sabır, sabır bir yere kadar :)
Senın yaptıgığın oyunların 10da 1ni burda anlatsak destanlar yazarız hatta destan yetmez forumda bize özel yer açılması lazım

Morona

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Neydi o atasözü? Develi olan vardı ya bi tane?