• Satıcı yetkisine sahip olan üyelerle yaptığınız alışverişlerin güvenilirliği kesin değildir. Eğer satıcı yetkisine sahip bir üye tarafından dolandırılırsanız, yeterli kanıtları Forum Destek Bölümü'ne bildirmeniz sonucunda ilgili satıcının yetkisi alınır ve cezalandırılır. Satıcı yetkisi olmayan üyelerden ürün almaya çalışmayınız, satıcı yetkisine sahip olmayan üyeler size satış yapmak istediklerinde ilgili içerikleri rapor ediniz. Dolandırıcı olabileceği şüphelenilen üyenin, forumumuzu kullanarak suç işlemesi olasılığını engellemek amacıyla yasaklanabileceğini belirtiriz.

Tanıtım Ufuk SAKAOĞLU | Twitch Pack + Mascot Logo Tasarım

Anathory

Marangoz
Ruh Hali
Aynı maskotu 50 kere kullanmanız çok hoş bir görüntüye sebep olmamış. Bunun dışında iyi bir tasarım. Ellerinize sağlık.

ElectroTR

Demir Madencisi
Ruh Hali
Font seçimi olmamış sanki. Bir de yoğun kırmızı göz yoruyor. Onun dışında güzel.

PresenceCreative

Taş Madencisi
Satıcı
Ruh Hali
Özel olduğu için bir şey değiştirmez heryerde aynı şey kullanılmış panellerde vb heryerde
Ne bekliyorsun dostum? müşteri herzaman haklıdır müşterinin isteğine göre yapılmış bir tasarım.

Font seçimi olmamış sanki. Bir de yoğun kırmızı göz yoruyor. Onun dışında güzel.
Evet mascot logo çizimini kırmızı olarak istedi müşteri ve genel olarak tasarımlarını kırmızı istediği için böyle bir tasarım doğdu.

Son düzenleme:

euxtr

Taş Madencisi
Ruh Hali
Ne bekliyorsun dostum? müşteri herzaman haklıdır müşterinin isteğine göre yapılmış bir tasarım.

Evet mascot logo çizimini kırmızı olarak istedi müşteri ve genel olarak tasarımlarını kırmızı istediği için böyle bir tasarım doğdu.
Hmmm en azından onu uyarabilirdiniz böyle güzel durmaz diyebilirdiniz biraz oynamalar yapabilirdiniz demi? güzel olması için?