[ULUSLARARASI] EIENIA | Avatar Sunucusu | 1.18.2 | 12 Ağustos 2022

Habilimben

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
normalde 1.8 oynarım ama sırf bu sunucuya girebilmek için 1.9 yapabilirim. server çok güzele benziyor umarım yakın zamanda açılır.

Anathory

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Altın sunucu zaten öyle iyi bir şey değil. Tasarım konusunda da tasarım yapan kimse olmadı bize onun için tasarımımız böyle. Yorumun için teşekkürler. :şapka:
"Altın" neredeyse kusuru olmayan bir maden olduğundan, "Altın Sunucu"nunda öyle olmasını beklerdim. Ama önemi yok, yakında halledebileceğinize eminim zaten. Eğer isterseniz tasarım konusunda yardım olabilirim tabii.

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
"Altın" neredeyse kusuru olmayan bir maden olduğundan, "Altın Sunucu"nunda öyle olmasını beklerdim. Ama önemi yok, yakında halledebileceğinize eminim zaten. Eğer isterseniz tasarım konusunda yardım olabilirim tabii.
Yardımınızı seve seve kabul ederiz. Xosmuits ile iletişime geçmeniz yeterli. Teşekkür ederiz.

Morona

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Altın kazanan bir sunucu olduğuna göre güzeldir dedim ve geldim. Gerçekten emek vermişsiniz, güzel olmuş ama tek eksiğiniz var oyun başlangıçta çok karışık, o da nazarlık niyetine olsun. :)

LeaS

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu kapandı mı?