UnioAntiCrash 2.0 - Yeniden Yazıldı, Açık Kaynak Yapıldı

death1369

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Rıdvan Baskan Senden Plugin Almıstım Head
Rıdvanı bende hatırladım kadir diye bi adam vardı ataist arkadaşı vardı Allah'a küfür ediyordu sonra kadiri hackleyip ögretmenine küfür etmistim sen onun arkadaşısın galiba :D:D

ZeusNW

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Rıdvanı bende hatırladım kadir diye bi adam vardı ataist arkadaşı vardı Allah'a küfür ediyordu sonra kadiri hackleyip ögretmenine küfür etmistim sen onun arkadaşısın galiba :D:D
O eskide kaldı Ben Rıdvan Skype Riondestek Beklerim

Tarık Hacıoğlu

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba, bu kitap paketi griefprevention'la çakışmıyor mu? Claim book kitabından bahsediyorum. PacketBookFixer çakışıyorda. Kitapları engellemenin yolu da griefprevention.jar, plugin.yml'den claimbook: false yapmak ama ben sunucuyu açtıktan sonra öğrendim ve çoğu oyuncuda duruyodur eminim bu claim kitapları, griefpreventionla çakışıyor mu bu plugin?

MrUnioDex

CEO of UnioCraft
En iyi cevaplar
0
2.0 Güncellemesi:
Plugin baştan yazıldı ve açık kaynak hale getirildi. Kaynak koduna GitHub üzerinden ulaşabilirsiniz: https://github.com/UnioDex/UnioAntiCrash

Ayrıca kitap paketleri koruması doğru düzgün çalışmadığından kaldırıldı. Paper 1.12'nin son sürümünden aşağıda bir sunucu yazılımı kullanıyorsanız (Örn: Spigot, Paper, Taco 1.8) kitapları mutlaka devre dışı bırakmalısınız. (Büyü kitapları ve boş kitap sorun yaratmaz içine yazı yazılabilen kitabı devre dışı bırakmalısınız.) Aksi takdirde çok ciddi eşya kopyalama ve crash riskiyle karşı karşıyasınız demektir.