UnioCraft WordPress bilen PHP developer arıyor!

MrUnioDex

CEO of UnioCraft
En iyi cevaplar
0
UnioCraft
Başlangıç:

Yaklaşık 2 yıldır temasını güncellemediğimiz sitemizi kökten yenilemeye karar verdik. 2 yıl içerisinde kendi yazdığımız PHP scriptinde yüzlerce değişiklik yapıldı ancak yamalana yamalana 2017 için uygun olmayan bir hale geldi. Bu sebepten yıllardır güncellenen ve güncellenmeye devam edecek olan, dünyanın önde gelen firmalarının kullandığı, açık kaynaklı ve kullanıcı dostu WordPress scriptini kullanmaya karar verdik. Ancak bu script genel olarak blog siteleri için hazırlandığından dolayı biraz kişiselleştirmeye ihtiyacı var. Kişiselleştirme süreci uzun bir işlem olduğundan dolayı bunu tek başımıza değil diğer geliştirici arkadaşlar ile yapacağız.

Neden geliştiricileri Minecraft forumunda arıyoruz?
Son zamanlarda forumda PHP üzerinde gerçekten iyi işler çıkaran bir sürü geliştirici gördüm. Yurtdışında çalışan geliştiriciler kullanmak yerine yerli geliştiriciler ile çalışarak hem Türkiye'de sektörün gelişmesini sağlamak hem de para sirkülasyonunu yurtiçinde tutmak istedik.

Tam olarak ne iş yapılacak?
PHP konusunda her ne kadar iyi iş çıkarılsada temaların çok tekdüze olduğu aşikar. Bu sebepten dolayı temayı başka bir yerden satın aldık. Yapılacak işler; şu an temada sadece görsel olarak bulunan tablo ve bölümlerin PHP ile fonksiyonlarının yazımı, MySQL tablolarına düzenleme, temayı tam olarak responsive hale getirmek, var olan scriptten bazı özellikleri çıkarmak, vs.
Her ne kadar çok fazla iş varmış gibi görünsede kesinlikle yapılacak iş zor değil. PHP ile site yazan herkesin çok kolayca yapabileceği işlerdir. İşinin ehli 2 kişi maksimum 24 saatte bitirebilir.

Ücret ve İletişim:
Başvuru yapmak için [email protected] adresine email atabilirsiniz. İşin yapımında anlaştığımızda ücrette de anlaşacağımıza eminim. Şu aralar fazla yoğun olduğum için hızlı cevap alamayabilirsiniz. Ancak dönüş sağlanacaktır.

Konu hızlı bir şekilde ve acele ile yazılmıştır. İleride tekrar düzenlenecektir.

AvNitro

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bence worldprees kullanma

R

Reloven

Ziyaretçi
Wordpressteki hertürlü düzenlemeyi responsive uyumlu ceo ayarları vb yaparım gerekli css düzenlemelerini yaparım ancak ileri seviye php bilmedigimden sistemlerinize müdahele edemem sadece wordpress işinizi görecekse boş mail attım dönüş sağlayın.
Edit: [email protected]

MrUnioDex

CEO of UnioCraft
En iyi cevaplar
0
Wordpressteki hertürlü düzenlemeyi responsive uyumlu ceo ayarları vb yaparım gerekli css düzenlemelerini yaparım ancak ileri seviye php bilmedigimden sistemlerinize müdahele edemem sadece wordpress işinizi görecekse boş mail attım dönüş sağlayın.
Edit: [email protected]
Maalesef tema genel olarak hazır zaten. PHP sistemleri önemli benim için şu an.

knife67

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sunucunuzda sadece Factions, Skyblock, HG, SG olması bence çok kötü. Artık başka sunucularda üretin. KENDİ PLUGİNLERİNİZİDE ÜRETİN. Kendi minigameslerinizide üretin...

MrUnioDex

CEO of UnioCraft
En iyi cevaplar
0
Sunucunuzda sadece Factions, Skyblock, HG, SG olması bence çok kötü. Artık başka sunucularda üretin. KENDİ PLUGİNLERİNİZİDE ÜRETİN. Kendi minigameslerinizide üretin...
Sitemizi ve genel tasarımlarımızı yeniledikten sonra eski sunucularımıza düzenleme getireceğiz. Ardından yeni oyunlara yöneleceğiz. Ancak bu sürecin uzun sürmesi bekleniyor.

Dpelqpleq

2 + 2 = 5
En iyi cevaplar
0
"hem Türkiye'de sektörün gelişmesini sağlamak hem de para sirkülasyonunu yurtiçinde tutmak istedik."
Bu cümle gercekten hosuma gitti böyle ufak detayları atlamadığınız için şahsen tesekkür ederim. Kolay gelsin.

PlatinumTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ben de web geliştirici arıyorum fakat bulamıyorum en sonunda asp ile işin başına kendim geçeceğim. Başarılar...

AkrepTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
wordpress fln bilmiyorum malesef ama işiniz database hazırlama fonksiyonları oluşturmaysa yardımcı olabilirim