Unity Photon C#

Fenkai

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar aranızda unity photondan anlayan varsa bana mesaj atabilir mi lütfen?

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Az bir anlıyorum bi sorunun varsa burdan yazabilirsin.

Fenkai

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Az bir anlıyorum bi sorunun varsa burdan yazabilirsin.
ya bir sorunum var ben assets storedan bir matchmaking v2 sistemi aldım onda spawn işlemleri yoktu yaptım onu halletim. ama sonra player network mover yani şey OnPhotonSerializeView işlemleri onu yapınca ilk sıkıntı çıkmıyor ama böyle yapınca silah görünmüyor silahın görnmesini buna yazıncada karakter kontrolleri yer değiştiriyor değişik şeyler oluyor. yardım edebilir misin?

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
ya bir sorunum var ben assets storedan bir matchmaking v2 sistemi aldım onda spawn işlemleri yoktu yaptım onu halletim. ama sonra player network mover yani şey OnPhotonSerializeView işlemleri onu yapınca ilk sıkıntı çıkmıyor ama böyle yapınca silah görünmüyor silahın görnmesini buna yazıncada karakter kontrolleri yer değiştiriyor değişik şeyler oluyor. yardım edebilir misin?
Controller vs. şeyleri Unity'deki tikten kapat sonra oyuncuyu spawnlarken GetComponent<CharacterController>.enabled = true; gibi geri aç.

Fenkai

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Controller vs. şeyleri Unity'deki tikten kapat sonra oyuncuyu spawnlarken GetComponent<CharacterController>.enabled = true; gibi geri aç.
yaptım onları ama yinede olmuyor kafayı yiyecem 10 gündür bu hatayla uğraşıyorum tüm günümü verdim