UniversalSpawner | Gelişmiş Item / Canavar Spawner Eklentisi

javabey

git add Brain.java in/earth/people/brainless
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

UniversalSpawner
Merhabalar, sizlere kendim yapmış olduğum spawner eklentisini tanıtmak için bu konuyu açıyorum. Eklentinin temel amacı anlayacağınız üzere spawner bloklarını yönetme üzerine. Item ve canavar olarak iki tipi var(teknik olarak entity olarak 1 tip var), menüler ve ya dosyalar aracılığı ile spawnerlar oluşturuyorsunuz ve bunları oyunculara verebiliyorsunuz.

Genel Özellikleri
-
Item ve Canavar olucak şekilde iki tane entity türü canlandırabilirsiniz.
- Spawner ile Itemlerin ve canavarların özelliklerini a'dan z'ye değiştirebilirsiniz. Itemler için standart özelliklerin yanında nbt tag ekleyebilirsiniz, canavarlar için ise giydiği eşyalardan tutun kime saldıracağına kadar ayarlayabilirsiniz
- Hologram ekleyebilirsiniz, elbette ki placeholder desteği ile.
- Birleştirme yani stack'leme olayı ile spawnerların görüntü kirliliğinden kurtulabilirsiniz.
- Spawnerları yükseltme yaparak özelliklerini arttırabilirsiniz.
- Özel item/itemler belirleyip spawnerların yalnızca o item/itemler ile kırılmasını sağlayabilirsiniz.
- Koruma sistemini aktif ederek spawnerınız her hangi bir olaydan kaybolduğunda anında kendinize ait olan koruma menüsüne gelir ve oradan tekrar alıp kullanabilirsiniz, koruma sisteminin ek özellikleri olarak size ait olan spawnerı/spawnerları başkasına aktarabilirsiniz.
- Spawnerları satabilmek için extradan bir market eklentisi/skripti kullanmanız gerek yok kendi içerisinde satış menüleri bulunmaktadır.
- Teknik bir özellik olarak, NBTTag kullanılarak yapıldığı için, minecraft'ta ki normal spawnerlar ne kadar tps düşürüyorsa bu da o kadar düşürüyor, bizzat test ettim ve aynanda 100-200 spawnerlık bir alanda hepsi çalışıyorken 20.0 tps'den aşağı indiğini hiç görmedim.
- Eklenti 1.8-1.14 sürümler arasında çalışabilmektedir.

Demo Sürümü
Eklentiyi aşağıda vermiş olduğum 'Discord Kanal' adresine gelerek, kanalda ki #demo bölümünden, gerekli eklentiler dahil, indirebilirsiniz.

İletişim
Discord: utsukushihito#2102
Discord Kanal: WgapDnT
Github: utsukushihito - Overview

Extra Görseller

Son düzenleme:

ShortPallMall

AtinaSaga.Com Türkiyenin ilk MMOSurvival sunucusu
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
eline sağlık kullanmayı düşünüyorum :)