Unturned Hatası (acil yardım)

XarlyTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba gençler.Arkadaşımla unturned oyniyacağım.Bir sunucuya girdim (sevdiğim türk sunucusu) ben girebiliyorum başka bir arkadaşım girebiliyor.Ama abim ve arkadaşım giremiyor.Girer girmez sunucudan atıyor.Lütfen yardım edin.

RichTony

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Atarken bir hata veriyorsa hangi hatayı verdiğini yazar mısın?

RichTony

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tam olarak neden attığını anlamamız lazım admin mi kickliyor server'dan dolayı mı yoksa kendinden kaynaklı mı diye. Tam olarak atarken ne yazıyormuş onu sor.

XarlyTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Tam olarak neden attığını anlamamız lazım admin mi kickliyor server'dan dolayı mı yoksa kendinden kaynaklı mı diye. Tam olarak atarken ne yazıyormuş onu sor.
You kicked diyormuş.Zone servere katıldı diyor.Sonra Zone serverden ayrıldı diyor.

RichTony

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dostum anlamadığım nasıl sadece "you kicked" yazıyor. Admin diyeceğim admin niye atsın durduk yere, yani bu kicklemesinin illa bi sebebi vardır ekran görüntüsü alıp buraya atabilir misin?

XarlyTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Dostum anlamadığım nasıl sadece "you kicked" yazıyor. Admin diyeceğim admin niye atsın durduk yere, yani bu kicklemesinin illa bi sebebi vardır ekran görüntüsü alıp buraya atabilir misin?
Lost your connection yazmış.

RichTony

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hocam arkadaşınızın kendisinden kaynaklıdır bu interneti problemlidir büyük ihtimalle.