Türkiye'nin En Büyük Oyuncu Forumuna Hoş Geldiniz!

Sitemize kayıt olarak, diğer oyuncular ile tanışabilir, mesajlaşabilirsiniz, ayrıca bir şeyler paylaşarak veya sorarak Türkiye'nin en büyük oyuncu topluluğunun bir parçası olabilirsiniz!

Şimdi Katılın!
  • minecraft server

Unturned RolePlay Server Yetkili Alımları

Serverde Kaç Tane Admin Olsun

• 1

Kullanılan: 0 0.0%
  • 2

• 3

• Kullanılan toplam oy
    1

Matric142

Taş Madencisi
Merhaba Ben MERT Unturned RolePlay Server Açıcam
Adminlere Sarece Adminlik Verilecek Panel vb. Satılmıyor 3 Kişi Ücretsiz ve 2 Aylık Kazanacak ve 1 Kişi Sınırsız Adminlik Kazanacak 4 Admin Alınacak 3 Ü 2 Aylık 1 i Sınırsız Alıcak İlgilenmeyenlerin Yetkisi Gidicektir !
Panel | Kurucu : Matric142
Panel | Yönetici : ProMurat
Normal | Admin : ALINACAK

Bu Forumdaki Herşeyi Doldurmak Zorunludur Yoksa Onaylanacağı Zaman Eksik Olduğu İçin Onaylanmaz !

https://docs.google.com/forms/d/1mLUXhgRfYNlwMyjMvavxwc4dIWe8lT7zxH6sVLUVlT0/edit?usp=forms_home

Yetkililer Yanlış Yerdeyse Konu Silinmesin Taşınsın Lütfen :)

Arkadaşlar 18 İzlenme Olmuş Gelen Yok Neden ? Arkadaslar Sunucu Baya uzun Süre Açık Kalacak Çok Param Var 8-10 Ay Kalcak Sunucu

emir032

Ağaç Yumruklayıcı
Merhaba Ben MERT Unturned RolePlay Server Açıcam
Adminlere Sarece Adminlik Verilecek Panel vb. Satılmıyor 3 Kişi Ücretsiz ve 2 Aylık Kazanacak ve 1 Kişi Sınırsız Adminlik Kazanacak 4 Admin Alınacak 3 Ü 2 Aylık 1 i Sınırsız Alıcak İlgilenmeyenlerin Yetkisi Gidicektir !
Panel | Kurucu : Matric142
Panel | Yönetici : ProMurat

Bu Forumdaki Herşeyi Doldurmak Zorunludur Yoksa Onaylanacağı Zaman Eksik Olduğu İçin Onaylanmaz !

Unturned Server Yetkili Alımı

Yetkililer Yanlış Yerdeyse Konu Silinmesin Taşınsın Lütfen :)

Arkadaşlar 18 İzlenme Olmuş Gelen Yok Neden ? Arkadaslar Sunucu Baya uzun Süre Açık Kalacak Çok Param Var 8-10 Ay Kalcak Sunucu
ben admin olmak istiyom adminlikle aram iyi meslek veririm yardım ederim bilgim %100 de 95 dir sunucu ip verirsen gelirim