Unturned Server Lost Your Connection Hatası

xXBidoNXx

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
HAYIR ISE YARAMADI HALA YARDIM LAZIM

xXBidoNXx

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
şunu farkettim bu arada sunucudan attığınıda görev yöneticisinde performans kısmında bulunan WİFİ 0 a düşüyor bunu nasıl düzeltebilirm windows 8 benim bilgisayarım fakat başka bir problemde olabilir

xXBidoNXx

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
şunu farkettim bu arada sunucudan attığınıda görev yöneticisinde performans kısmında bulunan WİFİ 0 a düşüyor bunu nasıl düzeltebilirm windows 8 benim bilgisayarım fakat başka bir problemde olabilir
bunu biraz yanlış söylemişim o zaman baktıgımda 0 a düşüyodu suanda farketmedim hiç ama yinede internet problem olabilir

Ord1nary

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba bende aynı sorunla karşılaştım ve ben bu sorunlarla çok karşılaşıyorum internetin nedir?
Benimki türk telekom
eğer o sorun bu yukardakileri yapıp geçmediyse Türk Telekom u arayarak internetini kontrol ettir. Senin karşılaştığın sorunu biliyorum bu sorun internet le alakalıdır genellikle.

HEyyytttt

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Konu yanlış yerde ise kusura bakmayın Unturned ile ilgili başka yer göremedim de.Ben Unturned serverlerine girdiğimde 10-15 saniye duruyor sonra atıyor ve Server Lost Your Connection hatasını veriyor ve bunu tüm serverlarda yapıyor.Çözümünü bilen lüften atabilirmi
public name yi deiştir bende bazı serverlere girmiyor öyle yapıom geçior

Matruzel

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Bende aynı sorunu yaşıyordum. İnternet değiştirince düzeldi hiç bilgisiyara filan yeni bir şey olmadı. yani internetinle alakalı bir şey bu.

SimitRoket

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
O
Ekli dosyayı görüntüle 112489
Bu kısımda bulunan "Oyun Dosyalarının Bütünlüğünü Doğrula" butonuna tıklayın, oyundaki hataları bir nebze çözecektir. Eğer hala olmaz ise, oyunu silip baştan kurmayı deneyin. Sunuculara girerken güvenlik duvarını devre dışı bırakın.
bende aynı şeyi yaşıyorum oyunu sildim tekrar yükledim oyun dosyalrını doğruladım ama yine olmadı hiçbir servere giremiyorum bi el atsanız bana :D