Unut! | 2.Gün

Video Vlog Gelsin mi ?

• Kullanılan toplam oy
    7
  • Anket kapatılmış .

Sedatreyiz27

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Günaydınlar!
Yeni ve tertemiz hayatımın 2.gününe hoş geldiniz. Bu gün çok farklı şeyler yapmayı planlıyorum.

2.GÜN
Öncelikle unutabilmek için kendimi oyun dünyasına bağlicam. Minecraftta sunucu açabilirim mesela.
Ankara'da Adaleti Savunanlar Derneği'ne kayıtlı oldum (ASDER). Güzel işler yapıyorlar.Arakan için bağış topluyoruz,bende birazdan Demet evler tarafına çıkıp broşür dağıtıcam. Yarın alkol bırakma merkezine gidicem bu gün gittim kapalıydı :/ Tedavi olmak istiyorum.Psikolog bir arkadaşımla birer kahve içtik.
15 dakika kadar önce eve döndüm.Akşam yemeğine arkadaşlarıma gidicem.Pazar günü olduğu için bu gün biraz dinlenmeyi tercih ediyorum.Nede olsa haftada bir gün iznimiz var :)

Artık Onu daha az düşünüyorum,daha az aklıma geliyor.Ama onu tam unutana kadar buraya yazmaya devam edicem.

Asistanlık başvurusunda bulundum ^.^ Kabul ederler mi bilmem fakat benim için bir hobidir yazmak,bilgi vermek. Umarım kabul edilirim...

Şimdi sizlere bir şey sormak istiyorum sorumun cevabını anket bölümünden yanıtlayın lütfen :)
Sizlere yapıcaklarımı tek tek anlatıyorum.İyi hoş ama ben bunları video halinde çeksem ve buraya yüklesem daha çok inandırıcı olmaz mı? Mesela alkol bırakma merkezine gidiceğime çoğu kişi inanmıyordur,hatta bu anlattıklarıma çoğu kişinin inanmadığını adım gibi eminim.Bunları video halinde kayıt altına alsam buralara yüklesem daha iyi olmaz mı? Tabii bunun için bi kaç şeye ihtiyacım var onları temin ettikten sonra böyle bir şey yapıcam. Umarım bu fikri beğenmişsinizdir :)

Uyarı :
Diğer konumda Alkolik insan olduğumu belirttiğimde bir kaç arkadaş hava olsun diye ve alkol içtiğimi söylediğimi sanmışlar. Buna üzüldüm.
Kesinlikle ve kesinlikle hava olsun diye içkiye başvurmayın! Yaşı küçük arkadaşlarımda bunu okuyor,yaşı büyük arkadaşlarımda hani beyininizi biraz çalıştırsanız alkolün zararlı olduğunu anlarsınız zaten :) Akıllı adamların tek içkisi sudur! Bu lafı asla unutmayın :)

Kendinize çok iyi bakın Allah'a emanet olun dostlar.

MegaCrafter

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence inandırıcı olmasına fazla gerek yok. Zaten bu forumdaki insanların senin hiçbir şeyine inanmak için kanıtları yok. Gerek de yok. Bence bu "Unut!" günlerini birleştirip iyi bir hikaye yapabiliriz. Bunun için video olması bence iyi olmaz.

Sedatreyiz27

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Bence inandırıcı olmasına fazla gerek yok. Zaten bu forumdaki insanların senin hiçbir şeyine inanmak için kanıtları yok. Gerek de yok. Bence bu "Unut!" günlerini birleştirip iyi bir hikaye yapabiliriz. Bunun için video olması bence iyi olmaz.
Video vlog halini bazı arkadaşlarımın bana inanmadığı için öne sürdüm.
Bu günlüklerin finali ne zaman Allah bilir ama onu unutabilmek bence uzun sürücek...

B3RK3

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
''Arakan için bağış topluyoruz.'' Bunu yazmışsında,sen @ExS 'sin sunucusuna sponsor olcam diye sunucusunu silen kişisin,şimdi buna inanalım :pof:

ByErenThe

Yalnızlık tek kelime, söylenişi ne kadar kolay.
En iyi cevaplar
0
Hayatınız film gibi geçiyor ya :cay:

Kamu Spotu:

Çay için sağlık bulun. #ÇayıBırakmaHayatıBırak Çay iyidir :cay: :cay: :cay:

Sedatreyiz27

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
''Arakan için bağış topluyoruz.'' Bunu yazmışsında,sen @ExS 'sin sunucusuna sponsor olcam diye sunucusunu silen kişisin,şimdi buna inanalım :pof:
Hatasız kul olmaz.
Arakan için yapılan bağışı ben toplamıyorum dostum,dernek topluyor.Burada sizden bağış istemedim günlük yaşadığım olayları anlattığım için onuda belirttim.Burak arkadaşımızın sunucusunu sildiğim içinde pişman mıyım? Evet,ama son pişmanlık pek fayda etmiyor bro. Yorumun için teşekkür ederim.Şunu da unutma ki Arakan'a topluyorum diye kendime bağış toplamam.Üzüldüm.

Kamu Spotu:

I LOVE ÇAY <3 :cay:

Kamu Spotu:

3.GÜN'E GÖZ ATMAK İSTERSENİZ -> https://forum.gamer.com.tr/konu/unut-3-guen.380028/