Unut! | 6.Gün

Sedatreyiz27

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Selamlar Forum.Gamerin en çok dert dinleyen takipçileri,öncelikle hepinize çok teşekkür ediyorum.Mutluluğu tatmak ne güzel şeymiş öyle!
Öncelikle şunu unutmayın ki hepinizi gerçekten çok seviyorum,ancak Forum'da sırf konu açmak için konu açmayın.Lütfen bu lafımı kışkırtma gibi anlamayın.Güncel haberler paylaşalım lütfen.Veya şiir,şiir yeteneği olan arkadaşlar keşke şiirlerini paylaşsa.Ne kadar mutlu olurum bir bilseniz ^.^
Çok sıkmadan 6.güne geçelim.

6.Gün
Bu gece nedense uyuyamadım,saat 4:20'ye kadar Warface oynayıp ha bire kahve içtim,kafeinin etkisiyle ile hiç uykum gelmedi.Neyse saat 10'da uyandım,bu gün büroya uğramama gerek yoktu.Uyanır uyanmaz Foruma uğradım,gelen yanıtları cevapladım.Daha sonra kahvaltı ederek günümü bilgisayarda geçirmeyi tercih ettim.Çok dolu geçmedi bu gün,ama üzgün değildim en azından .Bi' yandan da sürekli Emine ile mesajlaşıyordum.Akşam için hayvanat bahçesine gidelim mi diye teklif etti.Ancak yorgun olduğumdan bu teklifini reddetmiştim.Keşke gitseydim,ama bilmiyorum reddettim.Yarın da tatil zaten belki gönlünü alırım bir şekilde,Öğleden sonra gibi yani saat 3'de karşımızdaki parkta arkadaşlarla oturduk,semaver de çay demledik.Çok keyif verdi açıkçası.Yani çayın tadı bile farklıydı be.Daha sonra ise gelip forumda aktif oldum,asistanlık başvurum reddedildi maalesef.Ancak şansımı başka zaman deneyeceğim.Bu gün yaşadıklarımı yazmayacaktım,fakat değerli dostum @emirkyaaa00 (Admiraldus)nın ısrarına dayanamadım.Bu gün son olur mu bilemem fakat büyük bir şey yaşamadığım sürece yazmayacağım maalesef.6.gün bu kadardı dostlar,kendinize çok iyi bakın!

Allah'a emanet olun!
İyi forumlar!
Gelecek konularda görüşmek dileğiyle.

*Eğer konularımı beğeniyorsanız,yenilerini ilk duymak için lütfen profilime girip beni izlemeyi unutmayın.

Skype adresim : Hz.Sedat

ByErenThe

Yalnızlık tek kelime, söylenişi ne kadar kolay.
En iyi cevaplar
0
Ne diyelim,sıradan bir gün daha :cay: Serinin heyecanı kalmadı.

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Rahat bir gün olmuş. Emine kim bu arada? Sevgilin falan mı? Çok fazla virgül koyuyorsun ve bak sana tavsiyem; virgülden sonra boşluk bırak. Böylece yazılarını okuyanlar daha rahat okur.