Uzun Soluklu Bir Macera İçin...

1atay

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba. Ben Atay.

Uzun soluklu, oyunun her anından keyif aldığımız bir maceraya başlamak istiyorum.
Başlayacağımız macerada, eğlencenin yanı sıra, güzel mimari eserler bırakmak ve bol bol gelişimin tadını çıkarmak, oyundan alacağımız zevk için önceliğimiz olmalıdır.

15 yaş ve üzeri kişiler iletişime geçerse sevinirim. Ayrıca oyunbozanlık yapmayan, birbirine karşı saygılı olan bir ekip olabilirsek çok memnun olurum.

Bana buradan ulaşabilirsiniz;
Discord: atay#1592 (17 yaşındayım.)

İyi günler dilerim.

Son düzenleme:

Nxymn

Warum diese games? Sei doch einfach Straight.
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Discord adresiniz yanlış galiba,şu adresi ekler misiniz?
Tryfare#3064

BOBOFET26

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
merhaba aktifsen oynayabiliriz
ekleyebilirsin bobofet26#9497

Centeglassered

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Selamlar, bu foruma girmeyeli 3-4 yıl oluyor. Oynayabileceğim birilerini bulayım diye girdim, sizin mesajınızı gördüm.
Biraz geç kalsam da yazayım dedim. Üniversite yüzünden hafta içleri genelde doluyum ama geri kalan zamanda birlikte oynamak isterim.
Discord: Waistax#5950

1atay

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Selamlar, bu foruma girmeyeli 3-4 yıl oluyor. Oynayabileceğim birilerini bulayım diye girdim, sizin mesajınızı gördüm.
Biraz geç kalsam da yazayım dedim. Üniversite yüzünden hafta içleri genelde doluyum ama geri kalan zamanda birlikte oynamak isterim.
Discord: Waistax#5950
Anlıyorum. Bende antrenmanlarımdan dolayı genellikle hafta içleri pek müsait olamıyorum. Ancak geriye kalan zamanda birlikte eğlenmek isterim. Discord üzerinden de ekledim.

hasproip

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
knk beni dcden eklesenize davet attım

hasproip

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu arada yeni bir ekip topluyorum oyun oynamak için (Minecraft oynamak için aslında neyse) bide ben arkadaş eklerseniz çok sevinirim :)
Co'Vo Don Kişot #7541