VipHammadde'yi Sadece Viplerin Kırabilmesi

AdaletWasHere

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar sizden bilmedğim bir şey hakkında bilgi istiyeceğim. Anlatmak gerekirse bir hammaddem var bu hammadde IronVip ve GoldVip'in girmesini, kırabilmesini istiyorum. Bunun dışındaki grupların burayı kıramamasını istiyorum bunu nasıl yapabilirim ? Yardım Ederseniz Çok Sevineceğim :)

CelticCoder94

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bahsettiğin şey bir block mu yoksa bir area mı?

Canyo

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kırılması istediğin alanı seç wgsini at. Sonra oraya eklemek istediğin vip mesela örn: megavip ise /rg addmember (wg adı) g:megavip yazıyorsun. Ardından /rg flag (wg adı) entry -g members yazıyorsun ve bitiyor. Viphammadde için farklı wg komutlarıda var ama kısaca böyle. Dikkat etmen konu ise üst ve alt kısımları ekledğin vip kırabilir. Kötü gözükür demezsen üstünü ve altını katman kayası ile kapat.

AdaletWasHere

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kırılması istediğin alanı seç wgsini at. Sonra oraya eklemek istediğin vip mesela örn: megavip ise /rg addmember (wg adı) g:megavip yazıyorsun. Ardından /rg flag (wg adı) entry -g members yazıyorsun ve bitiyor. Viphammadde için farklı wg komutlarıda var ama kısaca böyle. Dikkat etmen konu ise üst ve alt kısımları ekledğin vip kırabilir. Kötü gözükür demezsen üstünü ve altını katman kayası ile kapat.
Teşekkürler :)[DOUBLEPOST=1394922275,1394357779][/DOUBLEPOST]@canyo Bir Sorun Çıktı Yapamıyorum Yardım Edermisin Alana Normal Oyuncular Girip Kırabiliyorlar

AdaletWasHere

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
İp Atarsan Yardımcı Olabilirim Ben Kardeş.
IP'ye gerek yok kardeş burdan anlatırsan memnun olurum bak yapmak istediğim şu ;

Bir VipHammaddem Var Bu Vip Hammadde'ye Şu Grupların Girebilmesini ve Kırabilmesini İstiyorum Gruplar : IronVip, GoldVip, DiamondVip, EmeraldVip
Bunların dışındaki grupların buraya giremeyim hiçbir blok kıramamasını istiyorum bunu nasıl yapabilirim yardımcı olurmusun lütfen

Canyo

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
IP'ye gerek yok kardeş burdan anlatırsan memnun olurum bak yapmak istediğim şu ;

Bir VipHammaddem Var Bu Vip Hammadde'ye Şu Grupların Girebilmesini ve Kırabilmesini İstiyorum Gruplar : IronVip, GoldVip, DiamondVip, EmeraldVip
Bunların dışındaki grupların buraya giremeyim hiçbir blok kıramamasını istiyorum bunu nasıl yapabilirim yardımcı olurmusun lütfen
Bu komut ./rg flag entry deny girişi engelleyen komuttur. Buda /rg flag entry -g[vipinadı] o yere gitmelerine izin vermek istediğin yetkililer yani vipler.