Konu kapatılsın

okan12k12

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
konu kapatılsın

Son düzenleme:

RedFail

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tabii bilinmiyor ki oyuncumuz özelden bize küfür ediyor

Yetkililerden konuyu arşive fişeklemesini rica ediyorum ...

Armagedo

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
RedFail(Contingency) adlı kurucu beni rekabet oluşturmanin da bir neden oldugunu söyleyerek ama asil sebebin buldugum bug yüzünden oldugunu söyledi(Banladi) .(Anneme sövdü)

RedFail

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
RedFail(Contingency) adlı kurucu beni rekabet oluşturmanin da bir neden oldugunu söyleyerek ama asil sebebin buldugum bug yüzünden oldugunu söyledi(Banladi) .(Anneme sövdü)
Rekabet ile kast ettiğim sunucuya karşı yaklaşık 3 kişiden oluşan bir takım ile sunucuyu kötülemek

Discord sunucumuza yapılan bu girişlerde bu bahsettiğim 3 kişiye ait.
Sunucumuzda bug bularak sahte rekabet ortamı yaratıp oyuncularımızı sunucudan soğutma çabalarınız ve sunucuyu kötüleme çabalarınız bir işe yaramaz.

Eğer sunucumuz veya yönetimimiz kalitesiz olsaydı Discordumuzda 500 kişi olmazdı. İnanmayan gitsin saysın :D

RedFail

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0

Benim ettiğim küfür 1 yada 2. Ancak sizin ettiğiniz küfürler say say bitmiyor hacı

Armagedo

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Hep kesit kesit atmaya devam ediyorsun 'emegin yok yazmişsin' ne olarak kastettin anlamadim

okan12k12

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Benim ettiğim küfür 1 yada 2. Ancak sizin ettiğiniz küfürler say say bitmiyor hacı
kesip kesip atmassan seviniriz ve attığın küfürleride kaldırma örneğini yukarda gördük hala haklı duruma çıkmaya çalışma lütfen

RedFail

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
kesip kesip atmassan seviniriz ve attığın küfürleride kaldırma örneğini yukarda gördük hala haklı duruma çıkmaya çalışma lütfen
Haklı haksız yok ki ortada
bir sorun var ve bu sorun da sizsiniz.
Sunucuya zarar vermeye çalışan birine küfür etmem mi suçlu yapıyor beni :D

Armagedo

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Burda sana karşı edilen küfürler önemsiz sen iradesiz olup o edilen küfürleri kendine yakıştırıyorsan ve karşılık veriyorsan yetkili olmayi hak etmiyorsun demektir .

Armagedo

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Haklı haksız yok ki ortada
bir sorun var ve bu sorun da sizsiniz.
Sunucuya zarar vermeye çalışan birine küfür etmem mi suçlu yapıyor beni :D
Özelden ettigin küfürler bizi ilgilendirmez sadece yanda süsü o sen kendi sunucun içinde 30 kişi varken annemize sövüyorsan bu kabul edilemez bir olay biz de zaten onu dile getirdik .