VitaZ - Yaşamak için öldür, öldürmek için yaşa! / where we left off the game

Treil

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0

Sunucu adresi: 46.20.1.139:1243
Herkese tekrardan selaaam!
Bu sefer değişik bir konseptle karşınızdayız. Sunucu rpg temalı bir oyun türüdür. DayZ - RigorZ karışımı, hikayeye bağlı işleyiş süren bir konsept ile karşınızdayız.. Sunucuda şuanda silahlar aktif değil,eğer enfeksiyon tadındaki bu sunucumuz beğenilirse silahlar ile ikinci sunucumuz ile karşınızda olacağız.​

Sistemler
Sistemler bölümü güncellenecektir.
  • Özel birlikler
  • PVE/PVP sunucusu / Lootlanan chestler
  • Özel yetenekler satın alma
  • Gelişmiş özel odunculuk, madencilik
  • Seviye kasılmak için iksirler (Seviye iksirleri zombielerden düşer.)
  • Türkçe komutlar
  • Bandaj, yaralanma, enerji sistemleri
  • Can doldurmak için tırlar
  • Pet sistemi
  • Araba Sistemi
  • Depocu sistemi

*Uzayda Bir Yıldız*

Bir virüs hayatımızı değiştirmek üzere…Açgözlü ilaç şirketlerinin kontrolünü kaybettiği bu virüs insanları ve hayvanları zombilere dönüştürmeye başladı…Virüs kan yoluyla bulaşıyor. Virüsten etkilenenler gördükleri tüm canlılara saldırıyor ve onları yiyorlar. Ufak sıyrık ya da ısırıklardan sonra kaçabilen canlılar ise 10 dakika ile 60 dakika arasında zombiye dönüşüyorlar.Zombiler koşabiliyor…
Zombiler ilk olarak 30 Aralık 1980’de, akşam saatlerinde görülmeye başlandı…
Hayatta kalanlar haberleşmeye çalışıyor...

Maria'nın ağzından;

Uzun bir eğitim için Sandras dağındaydım. Normalde her ay kampın aşağısındaki kulübeye o aylık erzağımız bırakıldı ama geçen ay erzağımız gelmedi. Önceki aylardan elimizde kalan baya erzağımız vardı, erzağın birsüre yeticeğini ve yeni erzağın o zamana geliceğini tahmin ettik ama pek öyle olmadı. 8 kişilik eğitim ekibinden önce 2 kişi aşağı inip ne olduğuna bakmaya gitti. onlardan 1 hafta sonra diğer 2 kişi ve sonra 2 kişi daha... En sonunda yukarıda Darcy ve ben kaldık, Darcy genelde üşengeçlik yapar ve her saat uyurdu. Yine böyle olmuştu.. Bizimkileri merak edip bende onların yolundan takip ettim ve aşağıya doğru yol aldım..
Batuhan'ın kurgusundan;
Bundan yaklaşık 1 saat sonra genç kız gaspçılar tarafından öldürülüp bir köşeye atılmış halde bulundu.Tüm olaylar onun bulunmasıyla başladı..
Genci bulan polisler üzerinde değişik yazılar olan tılsımlı bir kolyeye rastladılar. Kolyeyi gencin üzerinden çıkarmaya çalışsalarda bunda başarılı olamadılar ve genci bu şekilde gömdüler.

Aradan tam on yıl geçti. Gencin üzerindeki kolye zamanla tılsımını gösterdi ve genç farklı bir biçimde canlandı. Artık o bir zombi olmuştu. Yıllardır mezarın altında olan genç kana susamıştı ve intikamını almak istiyordu. Yıllardır polisler tarafından bulunamayan katillerini buldu ve onları tek tek öldürdü.Üzerindeki kolyenin tılsımını kullanarak bir gece tüm ölüleri mezarlarından zombi olarak tekrar canlandırdı ve onlarda birlikte dünyadaki tüm kin aldıkları insanlara saldırmaya and içmiş ve teker teker öldürmeye başlamıştı..
Zombiler dünyayı ele geçirdi ilk başta iyi giden bu durum zamanla kolyenin kötü laneti yüzünden tersine döndü. Zombiler bu sefer önüne gelen her canlıya zarar vermeye başladı...

Bir grup bilim adamı ve polis birlikte hareket ederek bu durumla savaşmaya başladı.İlk başlarda çok kayıp verdiler ama zombilerin zayıf noktalarını bulmaya çalışmaları onlara yeterli gücü veriyordu. Bilim adamları bir oldular ve bu iş için her türlü deneyde bulundular.. Bulundular..
Sonuç, büyük bir boş..
Yaygınlaşan bu olay dünya televizyonlarında büyük etki yarattı.Bütün devlet adamları bu enfeksiyonu bitirecek kişilere büyük ödüller sundu ve bilim adamları yarışa girdiler.

Son düzenleme:

upsr1

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Dayz mi ? helal hikayeleriniz çok iyi

anhora

Play.HerocrafTR.com Turkmen Bashi
En iyi cevaplar
0
Tekrardan map çalmayında . Neyse başarılar

Treil

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tüm yorumlarınız için teşekkürler..
Özel teşekkür @anhora

Son düzenleme:

Burakcan

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Tüm herkese değerli yorumları için teşekkürler. Destekleriniz sayesinde gelişeceğiz!

Bu konuya ve hikayeye yorumsuz kalamam, @Treil eline klavyene sağlık.

Mockingjayy

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mikasa Ackerman ; "Hayat acımasız,hayatta kalmak için öldür"

Treil

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu silahlı/silahsız , PVE/PVP olmak üzere ikiye ayrılıyor.. Yakında bilgilendirme paylaşacağız.