İstek Vuruş saniyesi ( İstek )

BlazeNetwork

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Merhaba arkadaşlar biliyorsunuz ki 1.9 ve üstü sürümler'de böyle bir yere vurunca ve adama vurunca vurun saniyesi çıkıyor oyunun ortasında ve vuruş yavaşlıyor fakat ben bu hit cooldown denilen şeyi 1.8'e getirmek istiyorum pluginini bilen veya skriptini yazabilecek olan arkadaşlar varsa rica ediyorum yardım eder misiniz şimdiden yardım eden arkadaşlara teşekkür ederim.

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Aradığınız eklenti aşağıdaki linkte muazzam bir şekilde sizi bekliyor. Daha çok geç kalmadan bakmanızı öneriyorum. İyi forumlar!

BlazeNetwork

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
3
Ruh hali

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
1.8 sürümüne "hit cooldown" ekleme eklentisi maalesef bulunmuyor. Yukarıda attığım eklenti 1.9-1.14 sürümlerinde olan "hit cooldown" yani vuruştan sonraki bekleme süresini kaldırıyor.

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Neden 1.8 de vuruş cooldown'u nu kullanmak istiyorsunuz? Paper 1.12.2, 1.13.2 veya 1.14.4 kullanıp ister yeni PvP'yi ister eklenti ile eski PvP'yi kullanabilirsiniz.

BlazeNetwork

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Neden 1.8 de vuruş cooldown'u nu kullanmak istiyorsunuz? Paper 1.12.2, 1.13.2 veya 1.14.4 kullanıp ister yeni PvP'yi ister eklenti ile eski PvP'yi kullanabilirsiniz.
Çünkü böyle daha iyi olacağını düşünüyorum ki survival sunucusu kuracağım yani lazım'dı daha değişik olabilir diye düşündüm sadece.

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Çünkü böyle daha iyi olacağını düşünüyorum ki survival sunucusu kuracağım yani lazım'dı daha değişik olabilir diye düşündüm sadece.

Survival sunucu ve 1.8? Survival sunucu açacaksan yeni güncellemerde gelen balıklar, trident, crossbow gibi şeyleri oyuncular isteyecektir buna eminim. Sen vanilla da tek oyunculuda olan içeriğin aynısını ve eklentilerin ortamın oyuncuların ile daha fazlasını sağlayamayacaksan adam niye senin sunucunda oynasın?

Tavsiyem biraz daha bekleyip 1.14.4 Spigot BuildTools'da varsayılan sürüm olup Paper'ın master branchına mergelendikten sonra Paper 1.14.4 açman. Survival sunucular şuanda hep son sürüm veya en fazla ondan bir sürüm öncesi açılıyor, oda son sürüm stabil olmadığından muhtemelen.

BlazeNetwork

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Survival sunucu ve 1.8? Survival sunucu açacaksan yeni güncellemerde gelen balıklar, trident, crossbow gibi şeyleri oyuncular isteyecektir buna eminim. Sen vanilla da tek oyunculuda olan içeriğin aynısını ve eklentilerin ortamın oyuncuların ile daha fazlasını sağlayamayacaksan adam niye senin sunucunda oynasın?

Tavsiyem biraz daha bekleyip 1.14.4 Spigot BuildTools'da varsayılan sürüm olup Paper'ın master branchına mergelendikten sonra Paper 1.14.4 açman. Survival sunucular şuanda hep son sürüm veya en fazla ondan bir sürüm öncesi açılıyor, oda son sürüm stabil olmadığından muhtemelen.
Yavaş yavaş geçeceğim üst sürümlere daha alışamadım 1.12 üstüne.