WannaPlay | Emek+ Sunucu | SkyFaction | Dünya'da ilk | Farklılık, kalite, ejderhalar, ilgi ve daha fazlası ! | Lapisimiz ve kolaylık mevcut değildir.

_Venom

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Opskyblock sunucularının arasında yıldız gibi dikkatinizi çekebilecek nadir sunuculardan biri. Sunucudaki farklılıklar bile sadece sizi oyuna çekebilecek düzeyde. Eğer op sunucularından sıkıldıysanız bakmanızı kesinlikle öneririm. Gereksiz sunucular arasında bu kadar sağlam bir sunucu için teşekkürler, başarılar.

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Opskyblock sunucularının arasında yıldız gibi dikkatinizi çekebilecek nadir sunuculardan biri. Sunucudaki farklılıklar bile sadece sizi oyuna çekebilecek düzeyde. Eğer op sunucularından sıkıldıysanız bakmanızı kesinlikle öneririm. Gereksiz sunucular arasında bu kadar sağlam bir sunucu için teşekkürler, başarılar.
Teşekkürler, güncel.

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Orman ve dünya açılmıştır !

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Tabii ki de güncel !

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Tanıtım videomuz yakında sizlerle !

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Güzel gözüküyor.

kayra5138

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
çok farklı gözüküyordu bir gireyim bakayım dedim, en dandik sunucuda bile 20 adam varken neden kimse yok burada?

MySherlocked

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Server cidden gayet güzel ve tek düze serverlarla alakası yok. Skyblock,Skyfaction gibi konseptler hoşuma gitmemesine rağmen serverda takılmak gayet zevkli ve az buz da olsa belli bir hikaye tabanı oluşturulması keyifli.Aslında serverdan ümit biraz kesilmişe benziyor fakat online sayısı olsa gayet güzel bir server olabilirmiş şanssızlık. 7.9/10

adenbilge

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Server cidden gayet güzel ve tek düze serverlarla alakası yok. Skyblock,Skyfaction gibi konseptler hoşuma gitmemesine rağmen serverda takılmak gayet zevkli ve az buz da olsa belli bir hikaye tabanı oluşturulması keyifli.Aslında serverdan ümit biraz kesilmişe benziyor fakat online sayısı olsa gayet güzel bir server olabilirmiş şanssızlık. 7.9/10
Bu değerli yorumunuz için ekibimiz adına teşekkür ediyorum :) Aklımızda küçük birkaç fikirlerimiz var, bir kaç şeyi tamamladıktan ve düzelttikten sonra (spoiler->) Bazı küçük farklılıklar/detaylar ile reklamlarımızı güncelleyerek siz oyuncuların karşısına biraz daha güçlü bir şekilde çıkmayı planlıyoruz. Farklılıklar derken bazı sunucuların yaptığı hatayı yapıp sizin zaten beğendiğiniz şeyleri değiştirip tuhaf bir hale sokmayacağız o yüzden gözünüz korkmasın ^^ İyi forumlar efendim...

FunyDark

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzel Bir Sunucu
Uzun süre oynayıp deneyimledim
Server gün geçtikçe güzelleşiyor ve gelişiyor
Başarılarınızın Devamını Dilerim.