Warface >Tüm sesleri/yazıları Türkçe olan oyun!<

Sizce oyun tekrar yükselişte geçer mi?

• Kullanılan toplam oy
    5
  • Bu anket kapanacak: .

Sedatreyiz27

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0

>Selamlar Forum.Gamer'in 1 kez bile ateş etse 'R' tuşuna basan takipçileri.Bu gün sizlerle Crytek firmasının CryEngine 3 makinesini kullanarak geliştirdiği FPS oyunu hakkında konuşalım.<

Warface 2013 yılında Crytek firması tarafından piyasaya sürülen bir FPS oyunudur.Çok muhteşem grafiklere sahip bu oyun son günlerde az oyuncu sayısı yüzünden tüm oyuncularından tepki alıyor.Reklam çalışmalarını sürdüren Warface umarım eski günlerine döner.
Çok iyi hatırlıyorum 2014 yılında 'DİRİLİŞ' adlı klana üye olduğumda sabahlara kadar bu oyunu oynardık.Nasıl desem,gerçek savaş gibi birbirimizi kolladığımız o anları bir daha asla yaşayamayacağım için gerçekten çok üzgünüm.Hasan ağabeyimiz vardı,oyunda ölünce sana öyle bir bağırırdı ki bir sonraki el gerçekten ölünce neler olacağını bildiğin için ölmemeye çaba gösteriyordun.Bir klanda gerçekten haddinden fazla aile hissi duyuyorsunuz.Saatlerce bilgisayar başında oynadığım bu oyun,son günlerde hatta son bir yıldır neredeyse hiç oyuncu bulamayacak düzeye geldi.Eskiden boş oda bulamazdık,gerçekten çok güzel günlerdi...

Neyse şimdi gelelim oyuna ;
Oyuna 4 farklı karakter ile girebiliyoruz.Bunlar piyade,paramedik,mühendis,keskin nişancı olmak üzere ayrılır.

Piyade diğer adıyla taramalı tüfekçi,oyunun genelde en çok adam öldüren kişisi olur.Ancak piyade olmak için 'Aim'inizin gelişmiş düzeyde olması lazım.Aksi takdirde bu karakter ile başarısız olursunuz.

Paramedik diğer adıyla doktor,oyunun bel kemiğidir.Size sunulan eşyalar yardımıyla oyundaki arkadaşlarınızı hayatta tutmanız şart! Pompalı silahınızla kendinizi,elektro şok ile arkadaşlarınızın hayatını kurtarabilirsiniz.Unutmayın,arkadaşlarınızı canlandırdıktan sonra can basmayı ihmal etmeyin.

Mühendis diğer adıyla taktikçi,oyundaki en zeki kişidir.Size verilen mayın ve SMG ile düşmanlarınızı en hızlı şekilde öldürmeye hazır mısınız? Ayrıca kendinize ve takım arkadaşlarınıza zırh yardımı yapabilirsiniz.

Keskin nişancı diğer adıyla snaypır! Bu karakter oyundaki en çok kişi öldürmeye aday kişidir.600 HP'ye yakın zarar veren silahlarınızla düşmanlarınızın canını okumaya hazır mısınız?Ayrıca düşmanlarınız sizi görmekte güçlük çekiyor,neden mi? Çünkü üzerinizdeki pelerin yani kamuflaj sayesinde zeminde görünmüyorsunuz.(Neredeyse)

Gerçekten Türkiye'deki en kaliteli FPS oyunudur Warface. Kulaklığınızı takın,oyun sesini arttırın ve eşsiz ses deneyimi ile ses kasarak düşmanların canını okuyun! Oyunda klan kurduk dostlar,eğer oyuna yeni başlıyorsanız sizi 'Boost'layıp oyuna adapte ederim.Yaş hiç önemli değil.İster 9 yaşında olun,ister 30 yaşında olun.Önemli olan oyunda etkili olabilmeniz.Yakın zamanda klan savaşlarına başlayacağız.Umarım aramıza katılırsınız. TS3 adresimiz : anka.klants3.com
Oyuna kayıt olmak ve indirmek için : Tıklayınız

Oyunumuzu daha detaylı şekilde anlatacağım bir konu daha gelecek dostlar,takipte kalın!
Kendinize iyi bakın.
Allah'a emanet olun!
İyi forumlar.

Özellikle bu oyuna başlamasını istediğim kişileri şöyle alt tarafa bırakayım ;
@ErenThe
@Gutenberg
@ruddeTR
@AdexTR
@emirkyaaa00
@Pledix
@KollarimiVerin
Aslında bütün forumun bu oyuna girmesini isterim ancak özellikle istediğim kişileri yukarıya bıraktım.Umarım gelirsiniz.

Gutenberg

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzel konu lakin şu an yeni oyunlar deneyecek zamanım yok.

ByErenThe

Yalnızlık tek kelime, söylenişi ne kadar kolay.
En iyi cevaplar
0
Görseller çok yer kaplamış yazı boyutunu 4 yap başlıklar 5 olsun. Yazılar ince olsun fazla renk kullanma. Ellerine Sağlık.

Pledix

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ah be S2: Son Silah kadar güzeli yoktu benim için. Sesleri Türkçeydi.

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Görseller çok yer kaplamış yazı boyutunu 4 yap başlıklar 5 olsun. Yazılar ince olsun fazla renk kullanma. Ellerine Sağlık.
Başlıkları sen 5 boyutunda mı yapıyorsun?

Bu arada oyunu oynayacağımdan emin olabilirsin. FPS türü oyunları severim.

Bycakr

Ağır Eleştirici
En iyi cevaplar
1
Güzel bir oyunmuş, adını duydum fakat indirmeyi düşünmüyordum. Haftasonu geldiğinde indirip eğlenmeyi planlıyorum :)