• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • rabisu
    Minecraft Türkiye Forumu Reklam   Minecraft Türkiye Forumu Reklam   Minecraft Türkiye Forumu Reklam

♦ WarningCraft ♦ Geri Döndü ★ Play.WarningCraft.com ★ » Adakit | ItemSpawner | VIPWorldEdit | Ada Sınır | DEV Bakım Bitti (GÜNCEL+)

abdulsamet2744

Ağaç Yumruklayıcı
Sunucudaki sistemler detaylandırılmalı. Sunucu slotu, sunucu türü eklenmeli.
Banner.png

1.png
V2.png

2.png

makine.gif

» 6 Gb Ram
» İntel Xeon 5570
» Türkiye Lokasyon
» Sunucu Türü : OPSkyBlock
» Sunucu slotu : Sınırsız
» Sunucumuzda Lag Durumu Optimize Edilmiştir

Görseller.png

2018-08-05_13.17.26.png

2018-08-05_13.17.51.png

2018-08-05_13.16.18.png

2018-08-05_13.18.17.png

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

SwordOfGod

Kızıltaş Madencisi
Ruh Hali
Minecraft
GhostAndDeath
öncelikle söylemeliyimki başarılar
[ amacım konu baltalamak değildir ! ]
1-Sondaki ip yanlış :D 1 adet .com fazladan yazmışsın.

2-Büyük ihtimal iyi bir hosting değildir yazmadığını varsayarak (bilerek yazmadığını yani unuttuysan bir şey demiyorum) çünkü benim bildiğim hiçbir hosting i5 vermiyor bildiğim yok daha doğrusu bi kaç tane buldum araştırma ile fakat ne olur ne olmaz ben yazmicam tabi bunlara ne kadar güvenilir o tartışılır.

3-slot yazmamışsın.

4-vipworldedit ne mesela vip lere özel //set komutu fln mı ? onu açıkla bence .

5-son 2 resimdeki yapı pek skyblock a uymuyor sanki daha çok faction yada survival tarzı bi his uyandırdı bende şahsen.

6-plugin yazabiliyorsun fakat kendi plugin paketini yapamıyorsun işte bu garip .

7-farkınız varsa bence konuya yazmalısınız farkı görmek için illaki sunucuya girmemiz şart koşulmuş gibi hissettirdi :D.

# sunucuya girmeden ancak bukadar yorum yapabildim :D tekrardan başarılar .

Dqnni_

Kömür Madencisi
PSN
iHavePing
Xbox
iHavePing
Steam
iHavePing
Ruh Hali
Minecraft
Edwina
cidden bu vip world edit olayı ne açıklayabilir misiniz ?
Size acıklayayım ilk once siz bir mvip siniz ve envanternizde 64 adet diablock var o dianlockları elle koymaya uşeniyorsunuz elınıze tahta balta alıp bir 64 blok yetecek kadar bi alan bulu oraya o blokları kolayca oraya hepsi yerleşiyor

Ayberk_PvP

Ağaç Yumruklayıcı
Ruh Hali
Minecraft
Ayberk_PvP
Size acıklayayım ilk once siz bir mvip siniz ve envanternizde 64 adet diablock var o dianlockları elle koymaya uşeniyorsunuz elınıze tahta balta alıp bir 64 blok yetecek kadar bi alan bulu oraya o blokları kolayca oraya hepsi yerleşiyor
öncelikle cevap verdiğiniz için teşekkürler , güzel bir fikirmiş fakat bu serveri pay2win yapıyor çok fazla insandan bu yüzden linç veya konu baltalaması yiyebilirsiniz İyi Forumlar...