Webcraft+ Profesyonel Web Scripti [Hub Sunucu Desteği, Forum Desteği vb...]

Beğendiniz m?

• Kullanılan toplam oy
    22

can258

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Onda sunucu adı vardı. Mesela play.xxx.com'da kullanılan eklenti, play.yyy.com'da kullanılmıyordu.
Dediğin eklenti çok uygun olur şimdi düşünelim ben 150 tl verdim emegimle satin aldim mesela bir ürün.
O ürün 1 2 ay veya hafta için başka kullanici tarafindan internete sızdırılmış ee ben ne anladim bu işten
150 tl için bu riske girmek kolay değil böyle bir koruma yapilirsa çok fazla ürün satabilir herkeze.

RealSingle

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Dediğin eklenti çok uygun olur şimdi düşünelim ben 150 tl verdim emegimle satin aldim mesela bir ürün.
O ürün 1 2 ay veya hafta için başka kullanici tarafindan internete sızdırılmış ee ben ne anladim bu işten
150 tl için bu riske girmek kolay değil böyle bir koruma yapilirsa çok fazla ürün satabilir herkeze.
Böyle bir koruması mevcut zaten, scripti kullanan tüm domainleri görebiliyor ve lisanssızları kapatabiliyorum.

MustafaMertBulut

MC.MAXCRAFT.AT
En iyi cevaplar
0
Yine başarılı bir çalışma :) yaptığın çalışmaların hepsini çok beğeniyorum, başarılar.

Jertia

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar önyargıyla sakın yaklaşmayın gerekli ilgiyi davut bey fazlasıyla sağlıyor ve aşırı derecede yardımcı oluyor.Paraya kıyın ve alın diye tavsiye ederim

OmerSRN

CraftMC Network
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Satışın neden durdurulduğu hakkında bilgi alabilirmiyim? @RealSingle
EDİT: Sitede kapanmış şuanda kafam bir milyon oldu neler oluyor?