Onaylı Tanıtım websend fix this bug hatası

MC4FUN

play.mc4fun.net
Sponsor
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Oyun Sürümü
1.8.8
websend böyle bir hata veriyor
siteden bir şey alınca direk böyle hata geliyor

131897

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
PaperSpigot yerine Spigot kullanırsan hata düzelir muhtemelen, fakat hata Paper'ın suçu değil, eklentinin suçu, Paper sadece ek güvenlik ekliyor.

MC4FUN

play.mc4fun.net
Sponsor
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
daha önce de paperspigot kullanıyordum böyle bir hata almıyordum :'(

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
daha önce de paperspigot kullanıyordum böyle bir hata almıyordum :'(

Eklentinin güncel olduğuna emin ol, düzelmez ise alternatif eklentilere bakabilirsin. Komutun async olarak başka bir iş parçacığında yürütüldüğünü söylüyor, bu tehlikeli bir olay, main threadde yürütülmesi lazım.

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Merhabalar, yukarıdaki cevap üzerine sorun çözüldü mü?

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Hayır sorunum devam ediyor.

Sana ya spigot kullan, ya da alternatif bir eklenti kullan dedim. Kullandığın Websend eklentisinin Bukkit sayfasına bakarsan ne olduğunu anlarsın.

132084

Eklentinin son sürümü 2016'da çıkmış ve 1.9 destekliyor diye yazıyor sadece. O zamanlar paper popüler olmadığı için de böyle bir hata çözülmemiş. Sonrasında çıkan alternatifler sonucu da geliştirici eklentiyi geliştirmeyi bırakmış, yani abandon etmiş.

CraftRise'a ait şu eklenti işini görebilir belki. Fazla araştırmadım, kendim de kullanmadım, en son 2017'de güncellendiği yazıyor fakat tested minecraft versions kısmında 1.14 de yazıyor (1.14 yeni çıktığı için ölü bir eklenti değil yani), değerlendirmelerde de hata var diyen falan yok, bir dene derim.