• Satıcı yetkisine sahip olan üyelerle yaptığınız alışverişlerin güvenilirliği kesin değildir. Eğer satıcı yetkisine sahip bir üye tarafından dolandırılırsanız, yeterli kanıtları Forum Destek Bölümü'ne bildirmeniz sonucunda ilgili satıcının yetkisi alınır ve cezalandırılır. Satıcı yetkisi olmayan üyelerden ürün almaya çalışmayınız, satıcı yetkisine sahip olmayan üyeler size satış yapmak istediklerinde ilgili içerikleri rapor ediniz. Dolandırıcı olabileceği şüphelenilen üyenin, forumumuzu kullanarak suç işlemesi olasılığını engellemek amacıyla yasaklanabileceğini belirtiriz.

Satılık WebXMine | Youtube Thumbnail | 7TL'den Başlayan Fiyatlarla! | Yaz İndirimi Var!

Tasarımlar Güzel Mi?

• Evet!

Kullanılan: 1 14.3%
  • Hayır!

Kullanılan: 0 0.0%
  • Yani, eh!

Kullanılan: 4 57.1%
  • İğrenç!

Kullanılan: 2 28.6%

• Kullanılan toplam oy
    7

AdaGrsy

WebXMine | Ekip Lideri | WebXMine.Com
Sponsor
Satıcı
Ruh Hali
Tasarımları yaptırmak isteyenler discord sunucumuza gelebilirler!
SVf3xTa

121237

Selam ForumGamer ailesi, biz WebXMine TASARIM EKİBİ.
2 gün önce WebXMine TASARIM EKİBİ için bir hizmet daha başlattık. Çoğu minecraft youtuberı var fakat thumbnail yapan insan yok.
Bizde bu sorunun üstesinden gelmek için thumbnail tasarımlarına başladık ve başarılı şekilde devam ediyor.
Yaptığımız thumbnailleri kullanan youtube kanalları,

DmrScript (1.070 Abonesi Var)
Dmr Script

xHyperKiller (644 Abonesi Var) (Son 3 videosu)
xHyperKiller

SadıkBey (471 Abonesi Var)
Sadık Bey

DragoniteGaming (1.800 Abonesi Var) (Son Yayını)
DragoniteGaming

Neyse şimdi sizlere hazırladığımız thumbnail tasarımlarına geçelim.

benkimim(adagrsy).png

119994

119995

Evet arkadaşlar tasarımlarımız bu kadar, yani size gösterebildiğimiz bu kadar :D Diğer tasarımları youtuberlar kullandığı için ve çalınacağını veya kötüye kullanılacağını bildiğim için vermiyorum.
Neyse önemli bir konuda bahsedeyim;

Tasarımları Satın Aldınız, sadece bir kere mi yapılacak yoksa istediğimiz zaman mı yapıalcak?
Arkadaşlar tabikide istediğiniz zaman yapılacak. Yoksa biz neden thumbnail yapalım ki. Zaten parada gözümüz yok, tasarımlarımızın ve plugin paketlerimizin çoğu ücretsiz.

S.S.S (Sıkça Sorulan Sorular)

Tasarımları nasıl satın alacağım?
Arkadaşlar bana discorddan ulaşmanız gerekiyor. Ben buraya barkod bırakacağım ama bağış atmak isteyenler için, satın almak isteyenler için değil. Bu yüzden bana discorddan ulaşmanız gerekiyor
Discord: を Ada GÜRSOY - WebXMine#0760

Tasarımları satın aldım ve bir sorun oldu, para gitmedi ne yapmalıyım?

Tekrar atmayı deneyin, olmazsa ININAL müşteri hizmetlerini aramanızı öneririm.

Tasarımlar kötü, hatta çöp iade etmek istiyorum. İade alır mısınız?
Evet, alırız. Ama biraz ağır oldu :D

Tasarımların fiyatlarını öğrenebilir miyim?
Bazı arkadaşların bu iyiliği kötüye kullanacağını bildiğimden dolayı discorddan söylüyorum, kusura bakmayın.

Tasarımları hangi programdan yapıyorsun?
Minecraft skinlerini Cinema4d
Thumbnailleri Photoshop CS6

Sponsorunuz var mı?

Play.MineTurkNW.Net

Minecraft Sunucunuzun Tasarımlarını Kime Yaptırmak İstersiniz?
Bunu hiç düşünmemiştim, ücretli veya ücretsiz yapmak isteyen arkadaşlar discorddan bana ulaşabilir mi?

Tasarımların Packlerini Paylaşacak Mısın?
Arkadaşlar ben bu tasarımların ikisine toplam 37TL verdim. Ayıptır söylemesi.. Bu yüzden verirsem yine kötüye kullanılacak, mesela ben size verdim *ücretsiz* siz satmaya çalışırsınız 37tl, bakın nasıl 37TL kardasınız. Ben satın almama rağmen ben zararda oluyorum, ne anladım bu işten?

Youtuberlarla anlaşıp tanıtım yaptırmayı planlıyor musun?
Evet.

Discordda aktif değilsiniz ve tasarımı hemen yaptırmam lazım kime yazabilirim?
Yetkili olan bir kişiye yazabilirsiniz, bana telefondan ulaşır.

İmkansız Olmanın Tek Yolu Onun Mümkün Olduğuna İnanmaktır.
Eleştiriyorsunuz Çünkü Yaptıklarımı Yapacak Cesaretiniz Yok.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Eren_

Kömür Madencisi
Ruh Hali
Minecraft sunucusu konu tasarımı yapıyormusunuz beyefendi?