Werewolf The Apocalypse Earthblood Tanıtım & Sistem Gereksinimleri

Ahmet50042

Sabret ve Devam et
En iyi cevaplar
0

Werewolf The Apocalypse Earthblood Tanıtım & Sistem Gereksinimleri

Herkese merhaba değerli kullanıcılar, bugün sizlere Werewolf The Apocalypse Earthblood adlı oyunu tanıtacağım konumuza geçelim.

Werewolf The Apocalypse Earthblood, Cyanide adlı geliştirici tarafından geliştirilen bir aksiyon oyunudur. Oyunun hikayesinden ve içeriğinden biraz bahsedecek olursak;

Oyuncu, Kuzeybatı Amerika'daki çeşitli bölgeleri araştırıyor. Bu alanlarda oyuncu, ikincil görevlerin kilidinin açılmasına yol açmak da dahil olmak üzere, oyun dünyasında etkileri olabilecek görevlerle oynar. Oyuncu ayrıca fiziksel dünya ile ruh dünyası arasında bir yer olan Penumbra'ya gider ve burada oyunculara yan görevler alabilirler.

Oyunda dönüşebileceğiniz 2 adet canlı formu bulunuyor. Bunlardan biri insan diğeri ise kurt forumu, Her formun kendisine bağlı kendi oyun mekaniği vardır: Kurt formu, keşif, izleme, casusluk ve gizlilik için ve ayrıca dar geçitlerden geçebilmek için kullanılır; insan formu, makine kullanmak ve insanlarla sohbet etmek gibi etkileşimler için kullanılır; ve kurt adam formu savaş için kullanılır. İnsan biçimindeyken, diğer karakterler oyuncu karakterinin gerçekten bir kurt adam olduğunun farkında değildir ve bu da oyuncunun kılık değiştirmesine izin verir. Oyuncu, kurt adamı, farklı zayıflıklara ve güçlere bağlı farklı arketipler arasından seçim yapabilecekleri bir beceri ağacı aracılığıyla geliştirebilir. Oyuncu ayrıca doğadan alınan çeşitli doğaüstü güçlendirmelere erişebilir.

Etrafı kasıp kavuran öfkesinin kontrolünü kaybettikten sonra gönüllü olarak sürgüne gönderilmeyi seçen güçlü bir Garou olan Cahal'sın. Kurda veya devasa canavar Crinos'a dönüşebilme özelliği vardı. Doğa Ana Gaia'ya saygısızlık edenleri cezalandırmak için insan, kurt ve Crinos olmak üzere üç forma dönüşebilme olanağı tanımıştı. Fakat en büyük düşmanın da kendisiydi; öfkesini kontrol etmekte güçlük çekiyordu öfkesi kendini bir kez daha yok edebilirdi...

Her formun kendi avantajları bulunuyor: Örneğin kurt, etrafta fark edilmeden gezebilirken; bir insan olan Cahal, diğer insanlarla etkileşime geçebilir ve düşmanları tarafından fark edilebilir. Werewolf da ise öfke saçarak düşmanlarını paramparça edebilir. Bu öfke, onun hem en büyük silahın hem de en büyük zaafıydı...

Kendini kanıtlama ve kan peşinde olan Cahal, Garou'nun, gezegeni harap eden kötü bir ruh olan Wyrm'ın sahip olduğugüçlü petrol şirketi Endron'a karşı verdiği büyük savaşta kilit rol oynuyor.

Oyunun içeriği ve hikayesi bu şekildeydi bu oyunu oynayabilmek için bir Windows 10 işletim sistemine sahip olmanız gerekmektedir. Oyunun Türkçe dil desteği bulunmamaktadır. Oyun şuanda piyasa sürülmedi %10 inidirimle 4 şubat çıkış tarihine kadar indirimli olarak ön sipariş verebilirsiniz.

Aşağı kısımda oyunun oynanışıyla ilgili videoyu izleyebilirsiniz oyun hakkında daha çok bilgi kazanması sağlıycaktır.

Werewolf The Apocalypse Earthblood için detaylı olarak yazılmış sistem gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

Werewolf The Apocalypse Earthblood Sistem Gereksinimleri
Minimum
Önerilen
İşletim Sistemi
Windows 10
İşletim Sistemi
Windows 10
İşlemci
Intel Core i5-3470 | AMD FX-8370
İşlemci
Intel Core i7-8700 | AMD Ryzen 5 3600X
Bellek
4 GB RAM
Bellek
8 GB RAM
Ekran Kartı
Nvidia GeForce GTX 650, 1 GB | AMD Radeon HD 7790, 1 GB
Ekran Kartı
Nvidia GeForce GTX 780, 3 GB | AMD Radeon R9 290, 4 GB

Oturum: Epic Games hesabı gerektirir.

Desteklenen Diller:

• SESLENDİRME: İngilizce
  • METİN: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca - İspanya, İspanyolca - Latin Amerika, Lehçe, Rusça, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince - Japonca, Korece, Brezilya Portekizcesi

Konumu okuyan herkese teşekkür ederim, başka konularda görüşmek dileğiyle.