Wg li alanda pvp açma

BizimHubMc

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ben wgli bir alanda pvp açmak için /rg flag (isim) pvp allow yaptım ancak açılmadı birbirimize vuramıyoruz

ErhanERT

www.Rabisu.com
Emektar Üye
En iyi cevaplar
57
Ruh hali
multiverse-core plugininiz mevcut ise /mv modify set pvp true (wg attığınız bölgede yani o dünyada olunuz)

MedetYldrk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dostum o bölgede 2 tane wg varsa örnek veriyorum pvparena ve pvparenapvp diye ve pvparenapvp de pvp açıksa pvparena da kapalı ise /rg setpriority pvparenapvp 100 ve /rg setpriority pvparena 1 yazmalısın. Böylece pvparenapvp, pvparena dan daha baskın olur ve pvp açılır. Biraz karmaşık oldu ama yavaş yavaş okursan anlarsın

BizimHubMc

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Dostum o bölgede 2 tane wg varsa örnek veriyorum pvparena ve pvparenapvp diye ve pvparenapvp de pvp açıksa pvparena da kapalı ise /rg setpriority pvparenapvp 100 ve /rg setpriority pvparena 1 yazmalısın. Böylece pvparenapvp, pvparena dan daha baskın olur ve pvp açılır. Biraz karmaşık oldu ama yavaş yavaş okursan anlarsın
olmadı acil yardım

toprakTO

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server.properties ten pvp yi true yap

Vearthx

“Susuyor olmam, acı çekmediğim anlamına gelmez.”
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Merhaba, uzun zamandır konuya yorum yazılmadığını fark ettim, sorununuzu çözdünüz mü ? Çözdüyseniz, çözümünü buraya yazarsanız herkes bundan faydalanabilir.