WILD FIRE NETWORK - Orta emek Factions - Rün Sistemi - Sanal Market - LONCA SAVAŞLARI! - İLK GELEN 3 KİŞİ VİP

Withstein

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sunucumuz ASGARDIA'dan buraya taşındık!
KOPYALANABİLİR İP ADRESİ: WILDFIRE.MC.GG
EĞER SUNUCUYA GİREMİYORSANIZ ŞU İP İLE GİRİN: ASGARDIA.MC.GG

Ekstra bilgiler:
Eventler hergün saat 18:00'da olur ayrıca, 15 kişiyi geçersek maden eventi, 25 kişi geçilirsede vip çekilişi olur.

Lonca savaşları haftada 1 kere olur,
Sunucumuzda alım yoktur, alım için gelip çıkacaklar uğramasın bile.
Haritalar bize ait değildir, bazıları yani,
Hile kullanın fakat yakalanırsanız sonucu kötü oluyor malesef (:
MARKET KULLANIM:

Öncelikle /market komudu ile açtık, fakat nasıl kullanıcaz?
Şöyle, ilk önce ne alıcağımızı seçiyoruz,
Sonra eşyaya sol tıklayıp kaç tane alıcağımızı seçiyoruz,
Daha sonra onayla tuşuna basıyoruz.

Gifli Örnek:

Bilgiler bu kadardı. Umarım sunucumu beğenirsiniz ve katılırsınız.

KOPYALANABİLİR İP ADRESİ: WILDFIRE.MC.GG

Son düzenleme:

dogancanreis

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Sunucu Güzel Dicekken Asgardia Yazısını Gördüm ve Şu var
Sunucuya eski ipiyle ilk girdigimde hile serbest dendi
ve hile actıktan sonra
admin bi anda geldi uyardı
sunucuda 1 gün sonra hile yasaklandı
ve diyer gün gene serbest dendi
adam gibi dogru bişi söleseler şaşarım
Gerçi Son Zamanlarda Sunucular Acayip Kötü Dereceye indi
Türklerin çogu eski sunucusu önceden en az 10 kişiydi
sunucular cok güzeldi
Yabancı Sunucularda Admin Sunucunun Sadece işleriyle ilgileniyor ve sunucu kendi kendine büyüyordu
Türklerde İse Olay Büyüyor Kurucunun Arkadası Geliyor Sunucuda Daha Denenmeden Rehber Oluyor Mod oluyor Yardım Alıyor Edit Item veriliyor
Türklerde Haksızlık Diz boyu Ve Bunları Diyen Tek bende Deyilim Milyonlarca Türk Oyuncu Bundan Şikayet ediyor

DragonSurvivalTR

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ve hile actıktan sonra
sunucular cok güzeldi
Yabancı Sunucularda Admin Sunucunun Sadece işleriyle ilgileniyor ve sunucu kendi kendine büyüyordu
Türklerde İse Olay Büyüyor Kurucunun Arkadası Geliyor Sunucuda Daha Denenmeden Rehber Oluyor Mod oluyor Yardım Alıyor Edit Item veriliyor
Türklerde Haksızlık Diz boyu Ve Bunları Diyen Tek bende Deyilim Milyonlarca Türk Oyuncu Bundan Şikayet ediyor
Çok haklısın.

Withstein

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
ve hile actıktan sonra
sunucular cok güzeldi
Kardeşim türkleri beğenmiyorsan kapı önünde, ayrıca bendde bilirim yabancı sunucular gibi yapmayı. Lakin sizin gibi insanların anlayacağı ve oynayacağı server türü şu:
HeQ mErMeS mEKşIN
oPi FeŞQıN
WiP ÇekMişİ
Bunlar olursa oynarsınız :) Raidden falan anlayanınız olmaz sanırım. Sunucum şuanda gerçek factions oldu buyrun gelin oynayın, edit yok emek ile obsiden klan evinizi yapın patlatılabilir ona görede savunmanızı yaparsınız. Gelmek istemeyende konuyu baltalamasın uzasın gitsin sunucumdan.

sloexy

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kardeşim türkleri beğenmiyorsan kapı önünde, ayrıca bendde bilirim yabancı sunucular gibi yapmayı. Lakin sizin gibi insanların anlayacağı ve oynayacağı server türü şu:
HeQ mErMeS mEKşIN
oPi FeŞQıN
WiP ÇekMişİ
Bunlar olursa oynarsınız :) Raidden falan anlayanınız olmaz sanırım. Sunucum şuanda gerçek factions oldu buyrun gelin oynayın, edit yok emek ile obsiden klan evinizi yapın patlatılabilir ona görede savunmanızı yaparsınız. Gelmek istemeyende konuyu baltalamasın uzasın gitsin sunucumdan.

neden gittin yiaa daha karpuz kesecedik

DragonSurvivalTR

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
HeQ mErMeS mEKşIN
oPi FeŞQıN
WiP ÇekMişİ
Umarım bir daha sunucu açmazsın, görüşmemek üzere :şapka:

Lumina

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Neden server kapandı anlamdım bi ara girdiğimde yabancıların realm sunucusuna dönmüştü

DragonSurvivalTR

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Görüşmeyiz, git hekli ompi feşqın oyna sen biraz alım varmı yok cevabını alıncada çık :D hahah acıyorum size.
Senin dandik sunucunda alım var mı yok diyenlerden değilim dostum. O dediğin kitlenin yaşı en fazla 14 yani yaşıtların :) Birine acıma erdemini gösterecek yaşta değilsin daha :)

Lumina

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Senin dandik sunucunda alım var mı yok diyenlerden değilim dostum. O dediğin kitlenin yaşı en fazla 14 yani yaşıtların :) Birine acıma erdemini gösterecek yaşta değilsin daha :)
Dostum beğenmediysen çık git özgürsün bilmem anlatabildin mi boşu boşuna burda beğenmedim yok çok kötü sw diyerek adamla tartışma çabasına giriyorsun.